Vilkai vs Elektromontuotojas (39:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 02 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“

2017 lapkričio 02 d., Ketvirtadienis, 22:07 val., peržiūros: 793

Lapkričio 2 dieną J. ir P. Vileišių mokykloje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Vilkai“ priemė svečius „Elektromontuotoją“. „Vilkai“ buvo pralaimėję du kartus, o „Elektromontuotojas“ savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą.

Rungtynių pradžioje nei ienai komandai nepavyko pelnyti taškų, tik baigiantis pirmai kėlinio pusei „Elektromontuotojas“ pralaužė varžovų gynybą (0:2). Vėliau svečių pranašumas augo, o „Vilkai“ pirmus taškus pelnė prasidėjus devintai kėlinio minutei (2:9). Ketvirčio pabaigoje svečių pranašumas dar šiek tiek išaugo (6:17).

Antrą kėlinį taikliu metimu pradėjo šeimininkai, bet į tai „Elektromontuotojas“ atsakė trim taikliais metimais (9:23). Prasidėjus antrai kėlinio pusei penkis taškus be atsako pelnė „Vilkai“ (14:23). Vėliau komandos žaidė lygiai. Paskutinę kėlinio minutę komandas skyrė devyni taškai (18:27), bet kėliniui baigiantis šeimininkai sumažino svečių persvarą iki septynių taškų (20:27).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Elektromontuotojas“. Svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako ir sužaidus dvi su puse minutės pirmavo rezultatu 20:35. Netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė „Vilkai“ (22:35). Antroje kėlinio pusėje persvarą pamažu didino svečiai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 21 taškas (31:52).

Ketvirto kėlinio pradžioje „Elektromontuotojas“ pataikė du metimus iš eilės (31:56). Septintą minutę svečiai padidino persvarą iki 30 taškų (32:62). Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Elektromontuotojas“ išlaikė solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 39:68.

„Elektromontuotojo“ treneris E.Valaitis: „Salė buvo maža, gan paranki mums. Gerai ginantis asmeniškai, daugiau paspausti galima varžovus. Nors ir varžovų aikštė, bet šiose rungtynėse jie tikrai nesijautė kaip šeimininkai. Šiandien varžovai buvo silpnesni, todėl ir laimėjome. Rimtos rungtynės prasidės didžiojoje taurėje.“

„Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „ASU dublerius“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Elektromontuotojas“ atkakliame susitikime palaužė „Hermis“ (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:37 val.)„MRU VSF“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)„Elektromontuotojas“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš BC „Straight“ (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 17:17 val.)„Spartos“ vyrai išvarė „Vilkus“ iš miško (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:06 val.)„Hermis“ sausai laimėjo seriją prieš „Vilkus“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.) “Elektromontuotojas” iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 20:02 val.)