Return vs Kauno technikos kolegija (105:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Return“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus

2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 18:49 val., peržiūros: 754

Sekmadienį, kovo 4 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, I pogrupio komandų – vietos „Return“ (9/8) bei svečių „Kauno technikos kolegijos“ (1/16).

Nuo pat rungtynių pradžios „Return“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir jau įpusėjus ketvirčiui įgijo dviženklę pesvarą 16:6. Ir toliau sunkiai „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkams sekėsi rinkti taškus, o šeimininkų persvara po pirmojo ketvirčio buvo 23:10.

Antrajame kėlinuke po P. Venclovo tolimo šūvio „Return“ dar labiau atitrūko – 41:18. Kėlinuko pabaigoje keletų iš eilės metimų pataikęs M.Možeika dar labiau padidino šeimininkų pranašumą – 49:22.

Trečiajame kėlinuke A. Pūro ir D. Nemeikšos duetas greitas atakas vertė taškais, o „Return“ įtvirtino savo pranašumą. Po trijų kėlinukų rezultatas jau buvo 78:34.

Ketvirtajame kėlinuke pagaliau krepšys atsirišo ir „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkams. Kelis tolimus metimus pataikė M.Parvalkevičius, dar vieną pridėjo V.Venckus, tačiau „Return“ puolime taip pat nestovėjo vietoje ir peržengusi šimto įmestų taškų ribą laimėjo šias rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 105:56 (23:10, 26:12, 29:12, 27:22).

„Vilkai“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:27 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„Return“ neturėjo problemų su „Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:37 val.),,BC ,,Straight““ lengvai įveikė ,,Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 21:17 val.)Rungtynių kontrolę savo rankose išlaikę „Vilkai“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:34 val.)„Return“ pranoko namuose žaidusius „Bella Italia ‒ Feniksas“ krepšininkus (2018 sausio 05 d., penktadienis, 22:25 val.)Charakterį pademonstravę „Return“ įveikė „Bella Italia ‒ Fenikso“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Grande“ vos per du kėlinukus sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Kauno technikos kolegija“ nepasipriešino „Spartai“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)