MRU VSF vs Kauno Rami (78:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSF“ užtikrintai nugalėjo „Kauno Rami“ (78:57)

2017 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 01:39 val., peržiūros: 955

Lapkričio 21d., Vidaus reikalų ministerijos sporto centro sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų „MRU VSF“ ir svečių „Kauno Rami“.

Pirmąją pirmojo kėlinio pusė geriau pradėjo šeimininkai įgydami 12 taškų persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje svečiams pavyko sumažinti atsilikimą – (19:15)

Antrame kėlinyje aikštės šeimininkai iš lėto perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas toldami nuo varžovų ir leisdami svečiams įmesti tik 11 antrojo kėlinio taškų – (40:26).

Antros rungtynių pusės pradžioje svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 11 taškų, tačiau tai buvo viskas iki kiek galėjo priartėti „Kauno Rami“ krepšininkai, kurie per žaidimą suklydo net 17 kartų. Ketvirtąjame kėlinyje ir toliau savo žaidimą diktavo „MRU VSF“ krepšininkai, kurie vienu metu turėjo net 25 taškų persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu – (78:57).

Po rungtynių Klaudijus Surplys kalbėjo:

Nuo pat pradžių pabėgom, gerai gynėmis, leidom visiem pasižaist, anksti įgijom persvarą, atsipalaidavom, pataikėm savo metimus ir šiandieną buvome tiesiog geresni.

„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 21:24 val.)BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)„MRU VSF“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:29 val.)„MRU VSF“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į finalą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:36 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„MRU VSF“ sutriuškino „Resmila.lt“ ir pateko į ketvirtfinalį (97:56) (2018 kovo 20 d., antradienis, 22:27 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Ryterna Group“ (77:69) (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:24 val.)