Elektromontuotojas vs KMAIK (70:44)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ antroje rungtynių pusėje uždarė visus kelius į pergalę „KMAIK“ ekipai

2017 lapkričio 23 d., Ketvirtadienis, 17:45 val., peržiūros: 618

Trečiadienį, lapkričio 22 dieną, KTK sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Elektromontuotojo“ bei svečių „KMAIK“. Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa ir jau po pirmojo ketvirčio turėjo dviženklį pranašumą. Tačiau jų puolimas antrojo kėlinio pabaigoje visiškai sustojo ir nuo to laiko neatsigavo. Aikštelės šeimininkai per antrąją rungtynių pusę varžovams leido įmesti viso labo devynis taškus ir tuo pačiu juos nokautavo.

Pirmąjį ketvirtį vos vos geriau pradėjo šeimininkai, tačiau tuomet devynis taškus be atsako pelnė svečių ekipa ir įgijo septynių taškų pranašumą. „KMAIK“ ekipa ir likusio kėlinio metu pakankamai gerai darbavosi gynyboje, o puolime smeigė tolimus metimus, kurie ir palaikė juos gyvus viso kėlinio metu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:23. Antrajame kėlinyje svečiai ir toliau nemažino apsukų ir po dviejų iš eilės I. Šturmos tolimų metimų, jų pranašumas siekė jau 14-ą taškų. Vėliau komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis ir skirtumas nei kiek nepakito. Visgi, per paskutines dvi kėlinuko minutes „Elektromontuotojas“ puikiai sužaidė gynyboje, kas davė jiems vaisių ir puolime. Jie laimėjo atkarpą 10:2 ir taip ženkliai sumažino savo atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:35.

Trečiajame kėlinyje visiškas krachas ištiko „KMAIK“ ekipą. Aikštelės šeimininkai pradėjo aktyviau gintis prieš savo varžovus ir taip išprovokavo nemažą dalį jų klaidų ir tai tapo lengvais „Elektromontuotojo“ taškais puolime. Jie pelnė 16-ą taškų be atsako ir tik likus žaisti dvi minutes, svečiai pataikė vienintelį savo metimą šio kėlinio metu, tačiau tai jų nei kiek neguodė. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 48:38. Lemiamo ketvirčio metu vaizdas aikštelėje nesikeitė. Svečių ekipos puolimas visiškai strigo, o „Elektromontuotojo“ – ne. Jie ir toliau dominavo abejose aikštelės pusėse ir toliau sparčiai didino savo pranašumą. Galiausiai, likęs rungtynių laikas tebuvo tik formulumas ir po šalto dušo atsigavusi aikštelės šeimininkų ekipa, iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 70:44.

Eiminas Valaitis („Elektromontuotojas“):
„Gal varžovai pasidavė (juokiasi). Trečiajame kėlinyje suintensyvinom gynybą, perimėm į savo pusę žaidimą, o po to varžovai, iš tikrųjų, nelabai ir stengėsi mus pavyti. Smagiai visi pasižaidėm“.

„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikę „Elektromontuotoją“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:27 val.)Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 19:16 val.)„Elektromontuotojas“ atkakliame susitikime palaužė „Hermis“ (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:37 val.)„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „ASU dublerius“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:37 val.)Sėkmingas žaidimas antroje rungtynių pusėje leido „ASU dubleriams“ pergale pradėti seriją prieš „KMAIK“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:12 val.) “Elektromontuotojas” iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Elektromontuotojas“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš BC „Straight“ (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 17:17 val.)Antroje pusėje dominavę „LazybuGuru.lt“ įveikė „KMAIK“ ekipą (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:28 val.)