KMAIK vs Dumblas (66:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 16 d., Antradienis, 18:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“

2018 sausio 16 d., Antradienis, 19:16 val., peržiūros: 772

Antradienį Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „KMAIK“ (3/7) ir svečių teisėmis atvykę „Dumblas“ (8/3).

Rungtynes prasidėjo nerezultatyviai ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 6:5), tačiau „KMAIK“ užpuolė keletą greitų atakų ir susikrovė 4 taškų pranašumą. Vis dėlto, „Dumblas“ surengė spurtą 9:0, bet kėlinuko pabaigoje gavo tris tritaškius metimus ( 18:16). Antrame kėlinyje abiems ekipoms atsirišo krepšys iš tolimos distancijos, kur abi komandos per pirmąsias penkias minutes pataikė po 4 tritaškius metimus ( 33:34). Likus žaisti tris minutes toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką ir prieš ilgąją pertrauką „Dumblas“ pirmavo dviems taškais – 40:42.

Po ilgosios pertraukos „Dumblas“ įjungė aukštesnę pavarą ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą, kur „KMAIK“ ekipos treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 54:43). Per likusį laiką svečiai išlaikė susikrautą pranašumą ( 57:68). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas ir finalinis teisėjo švilpukas skelbė „Dumblo“ pergalę, rezultatu - 66:82 (18:16, 22:26, 17:26, 9:14)

Po laimėtų rungtynių „Dumblo“ ekipos žaidėjas, L.Steikūnas, kalbėjo:

„Sunkiai pradžioje įsivažiavome, buvome nenusiteikę. Stipresni laimėjo“

Antroje runtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno rami & Gi-Gr“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 15:32 val.)Sėkmingas žaidimas antroje rungtynių pusėje leido „ASU dubleriams“ pergale pradėti seriją prieš „KMAIK“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:12 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „Dumblas“ pavogė pergalę iš „Hermio“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:33 val.)Rungtynių pabaigoje „Alaina“ neatsilaikė prieš „KMAIK“ (77:64) (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 00:36 val.)Permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 16:28 val.)Antroje pusėje dominavę „LazybuGuru.lt“ įveikė „KMAIK“ ekipą (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:28 val.)„Elektromontuotojas“ antroje rungtynių pusėje uždarė visus kelius į pergalę „KMAIK“ ekipai (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 17:45 val.)„Dumblas“ sezoną pradėjo pergale prieš „BK Centre“ (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 15:37 val.)„Hermis“ įveikė „KMAIK“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 20:16 val.)„Smeliavimas24.lt“ nesulaukė pasipriešinimo iš „KMAIK“ krepšininkų (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:40 val.)