ASU dubleriai vs KMAIK (84:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 22 d., Ketvirtadienis, 17:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Sėkmingas žaidimas antroje rungtynių pusėje leido „ASU dubleriams“ pergale pradėti seriją prieš „KMAIK“

2018 kovo 22 d., Ketvirtadienis, 20:12 val., peržiūros: 521

Kovo 22 dieną A. Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių, Mažosios taurės, ketvirtfinalio pirmosios serijos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ASU dubleriai“ priemė svečius „KMAIK“.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (3:3). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „KMAIK“ (3:7). Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas tarp komandų ištirpo, žaidimas išsilygino ir sėkmingos šeimininkų atkarpos komandas skyrė tik taškas (9:8). Antroje ketvirčio pusėje svečiai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį, o pranašumą išsaugojo iki kėlinio pabaigos – 20:17. Antrojo kėlinio pirmomis minutėmis komandos svečiai pataikė tris tritaškius paeiliui ir išsiveržė į priekį (22:26), bet toliau abi komandos žaidė lygiai. Nors nei vienai komandai nepavyko žymiau atitrūkti, tačiau priekyje vis buvo svečiai. Šeimininkai vis bandydavo spurtuoti ir priartėti, bet varžovai į tokius išpuolius vis rasdavo atsaką ir prieš ilgąją pertrauką turėjo minimalų pranašumą – 36:37.

Trečio kėlinio pradžioje „ASU dubleriai“ pelnė aūtuonis taškus be atsako, po kurių rezultatas tapo jų naudai (44:40). Vėliau komandos žaidė lygiai, o sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė vos taško šeimininkų persvara (46:45). Antroji kėlinio pusė priklausė šeimininkams – geležinę gynybą ir protingą puolimą demonstravę „ASU dubleriai“ likus minutei susikrovė dviženklį pranašumą, o prieš lemiamą ketvirtį turėjo septynių taškų pranašumą – 64:57. Ketvirto kėlinio pradžioje G.Šiušės ir A. Bulio vedami šeimininkai pradėjo tolti (74:58). Svečiai bandė gelbėtis individualiais veiksmais puolime, tačiau tai vaisių nedavė, o likus žaisti tris minutes komandas skyrė jau keturiolikos taškų šeimininkų persvara – 80:66. Tai buvo viskas šiose rungtynėse, „KMAIK“ komandai nepavyko sukurti stebuklo ir atkurti intrigos šiame susitikime. Rungtynes rezultatu – 84:70 (20:17, 16:20, 28:20, 20:13) laimėjo „ASU dubleriai“ išsiverždami serijoje iki dviejų pergalių – 1:0.

Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 19:16 val.)Rungtynių pabaigoje „Alaina“ neatsilaikė prieš „KMAIK“ (77:64) (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 00:36 val.)Be keitimų žaidę „ASU dubleriai“ neatsilaikė prieš „Kauno Rami“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:52 val.)„Elektromontuotojas“ antroje rungtynių pusėje uždarė visus kelius į pergalę „KMAIK“ ekipai (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 17:45 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „ASU dubleriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)Keturiese likę „ASU dubleriai“ nepasipriešino „Kauno Rami“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 18:29 val.)Antroje pusėje dominavę „LazybuGuru.lt“ įveikė „KMAIK“ ekipą (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:28 val.)27 taškus per kėlinuką pelnęs A. Bulys atvedė „ASU dublerius“ į pergalę kovoje su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:36 val.)Studentų akistatoje ‒ „ASU dublerių“ pergalė (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 18:37 val.)Antroje rungtynių pusėje perėmę iniciatyvą BC „Straight“ krepšininkai nugalėjo „ASU dublerius“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)