exPersvara vs Vilkai (61:58)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Tragiškai iš toli atakavę „Vilkai“ rungtynių pabaigoje nusileido „exPersvarai“

2018 vasario 20 d., Antradienis, 00:20 val., peržiūros: 538

Pirmadienį, vasario 19 – ąją dieną, Varpo gimanzijos sporto salėje įvyko KKL „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės J pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „exPersvara“ priemė svečius „Vilkų“ komandą.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan nerezultatyviai ir apylygiai. Pirmojo ketvirčio viduryje į priekį pabėgo svečių komanda, kurie įgijo aštuonių taškų pranašumą, bet antroje kėlinio pusėje įsižaidė ir šeimininkai ir likus žaisti dvi minutes komandas skyrė tik vienas metimas, tačiau prastai sužaista kėlinio pabaiga neleido jiems išsiveržti į priekį – 12:18. Antrame kėlinyje šeimininkai startavo užtikrinčiau ir netrukus persverė rezultatą savo naudai (20:19). Beveik visą kėlinuką abi komandos žaidė lygiai, tačiau šįkart kėlinio pabaigoje spurtavo „exPersvara“ ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 6 taškų pranašumą – 33:27

Po pertraukos žaidimas aikštelėje pagaliau išsilygino, abi komandos keitėsi gerais epizodais tiek gynyboje, tiek puolime, o šeimininkams prieš lemiamą ketvirtį pavyko išlaikyti pirmaujančiųjų vaidmenį – 44:40. Ketvirtam kėlinuke svečiai pradėjo svaidyti vieną tolimą metimą po kito, tačiau pataikymas buvo tragiškas, o tuo pasinaudoję šeimininkai įpusėjus kėliniui jau turėjo 9 taškų pranašumą – 54:45. Tačiau svečiai nebuvo pasiruošę nuleisti rankų ir pačioje kėlinio pabaigoje atkūrė intrigą, o po B. Narbuto dvitaškio buvo lygu, bet svarbiausiais rungtynių momentais „Vilkai“ vėl nesugebėjo pataikyti, o šeimininkai baudų metimais įtvirtino pergalę 61:58 (12:18, 21:9, 11:13, 17:18).

Po rungtynių „ExPersvara“ komandos žaidėjai kalbėjo: „Labai sunkios rungtynės buvo, priešininkas apylygis. Abiem komandoms prastai sekasi viso sezono metu. Stengėmės kiek galėjom, gal trečiasis kėlinys padėjo, užsimetėm šiek tiek taškų, na o pabaigoje varžovai mus stipriai spaudė. Laimėti padėjo ir sėkmės faktorius.“

T. Buloto ir T. Pukelevičiaus vedamas „Dumblas“ nepaliko vilčių pergalės skonio neragavusiai „exPersvarai“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 15:57 val.)„Baltic Transline“ lengvai nugalėjo „exPersvarą“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Return“ atsirevanšavo „exPersvarai“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 18:29 val.)„Krugės kariai“ antroje rungtynių pusėje nepaliko vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sutvarkė reikalus prieš exPersvara (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:23 val.)„Grande“ be vargo įevikė „exPersvarą“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Vilkai“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:27 val.)Atkakliose rungtynėse „Vilkai“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)Rungtynių kontrolę savo rankose išlaikę „Vilkai“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:34 val.)