exPersvara vs Baltic Transline (68:113)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 30 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Baltic Transline“ lengvai nugalėjo „exPersvarą“

2017 spalio 30 d., Pirmadienis, 22:04 val., peržiūros: 732

Spalio 30 dieną Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirfmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „exPersvara“ priemė svečius „Baltic Transline“. Abi komandos sezoną pradėjo pralaimėjimus ir savo sąskaitose turi po vieną pralaimėjimą. Šiandien jos siekė pirmos pergalės.

Pirmomis rungtynių minutėmis komandos žaidė lygiai. Trečią minutę penkių taškų persvarą įgijo „Baltic Transline“, o „exPersvara“ visą laiką vijosi varžovus. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Baltic Transline“, kuriem pavyko padidinti persvarą iki aštuonių taškų (14:22).

Antro kėlinio pradžioje persvara augo „Baltic Transline“ naudai. Ketvirtą minutę komandas skyrė 17 taškų (16:33). Vėliau komandos žaidė lygiai, persvara nustojo augti. Septintą minutę komandas skyrė 16 taškų (24:40). Paskutinėmis kėlinio minutėmis skirtumas išaugo iki 20 taškų (31:51).

Antra rungtynių pusė prasidėjo geru svečių žaidimu. Per pirmas penkias kėlinio minutes jie padidino persvarą iki 31 taško (46:71). Antroje kėlinio pusėje „exPersvara“ nebeleido varžovams sparčiai didinti pranašumo. Sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė 33 taškai (49:82).

Ketvirto kėlinio pirmoje pusėje komandų skirtumas tik augo. Įpusėjus ketvirtam kėliniui komandas skyrė 44 taškai (55:99), o netrukus „Baltic Transline“ pelnė šimtąjį tašką (55:101). Metimą įmetė D.Baranauskas. Antroji kėlinio pusė buvo tik formalumas, rungtynės baigėsi rezultatu 68:113. Pirmą pergalę iškovojo „Baltic Transline“, o „exPersvara“ pralaimėjo antrą kartą.

„Baltic Transline“ treneris M.Leščinskas: „Varžovai šiandien prastai pataikė, mes stengėmės pulti greitai, nuolat rengėme greitas atakas. Pataikėme, daug taškų gavosi, kuriuos pelnėme greitame puolime. Tritaškiai gerai krito, gera gynyba, toks ir rezultatas.“

„Baltic Transline“ įtikinamai įveikė „Randerį“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Baltic Transline“ C lygos atkrintamasias pradėjo lengva pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)„Grande“ be vargo įevikė „exPersvarą“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Return“ atsirevanšavo „exPersvarai“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 18:29 val.)„Baltic Transline“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Randerį“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Baltic Transline“ įveikė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Baltic Transline“ pusfinalį pradėjo nelengva pergale (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:52 val.)„Sparta“ atsilaikė prieš L. Karaliaus vedamą „exPersvarą“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)„Baltic Transline“ tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 19:51 val.)„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)