Dumblas vs exPersvara (97:53)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

T. Buloto ir T. Pukelevičiaus vedamas „Dumblas“ nepaliko vilčių pergalės skonio neragavusiai „exPersvarai“

2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 15:57 val., peržiūros: 564

Sekmadienį, lapkričio 5 -osios popietę „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko KKL „Švyturys – GO“, C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Dumblas“ priemė svečių „exPersvaros“ komandą.

Rungtynių pradžioje „Dumblas“ iš karto šovė į priekį ir po T. Buloto ir T. Pukelevičiaus metimų pirmavo jau dviženkliu skirtumu – 17:5. Tačiau antroje kėlinio pusėje „exPersvara“ pagaliau atrado būtų kaip rinkti taškus ir K. Glinsko ir P. Martišiaus pastangomis, neleido varžovams dar labiau nutolti. Visgi, kėlinuko pabaigoje svečiai surengė spurtą ir K. Glinsko tolimo šūvio sumažino deficitą iki 13 taškų 27:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos rengė vieną rezultatyvią ataką po kitos, o svečiams pavyko atriekti dar taškelį nuo varžovų turėtos persvaros (34:22). Kėlinuko antroje pusėje „Dumblo“ puolimas vėl įsibėgėjo, priešnuodžių tam neradę svečiai po pirmosios rungtynių pusės atslikinėjo daugiau nei dvidešimčia taškų – 48:25.

Trečiojo kėlinuko viduryje po V. Piešino dvitaškio „Dumblas“ pirmavo 64:29. Antroji trečio ketvirčio pusė buvo nerezultatyvi abiems ekipoms, o pasibaigus kėlinukui rezultatas buvo 70:34.

Ketvirtajame kėlinuke vyravo atviras krepšinis, pagrįstas labiau puolimu nei gynyba. T. Jorudo, T. Buloto ir L. Steikūno metimai dar labiau įtvirtino svečių pranašumą. Vienintelė šių rungtynių intriga buvo ar pavyks šeimininkams įmesti 100 -ąjį tašką, tačiau paskutiniai R. Šiumetos tritaškiai tikslo nepasiekė. Galutinis rungtynių rezultatas 97:53 (27:14, 21:11, 27:12, 22:16). Tai buvo trečioji „Dumblo“ pergalė paeiliui ir trečiasis „exPersvaros“ pralaimėjimas iš eilės.

Po rungtynių „Dumblo“ komandos treneris kalbėjo:

„Rezultatas viską pasako – lengva pergalė. Po truputį įsižaidžiame. Mus visi vadina komanda, tačiau tai yra gerų draugų šaika, kuri susirenka reikalui esant – ar proga kokia, ar rungtynės visi susibėga ir vieni kitų pasiilgę ir kuo toliau toliau tuo geriau dirba. Nors jau nebetokie energingi, tačiau vyrams profesionalumo netrūksta.

Naudingiausi žaidėjai:

Tragiškai iš toli atakavę „Vilkai“ rungtynių pabaigoje nusileido „exPersvarai“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 00:20 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „Dumblas“ pavogė pergalę iš „Hermio“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:33 val.)„Baltic Transline“ C lygos atkrintamasias pradėjo lengva pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)„Dumblas“ sezoną pradėjo pergale prieš „BK Centre“ (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 15:37 val.)„Baltic Transline“ lengvai nugalėjo „exPersvarą“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:04 val.)Antroje runtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno rami & Gi-Gr“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 15:32 val.)„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 19:16 val.)„Return“ atsirevanšavo „exPersvarai“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 18:29 val.)