Birštono SC – „Olimpas“ vs KK „13“ (85:62)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 06 d., Antradienis, 20:30 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Birštono SC ‒ ,,Olimpas““ įveikė „KK „13““

2018 kovo 06 d., Antradienis, 23:05 val., peržiūros: 571

Antradienį, kovo 6 – ąją dieną, Birštono gimnazijos salėje įvyko C lygos, didžiosios taurės F pogrupio rungtynės, kuriuose susitiko „Birštono SC – ,,Olimpas““ (šeimininkai) ir „KK „13““ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, tačiau svarbiausiu svečiams pritrūko jėgų, jie į rungtynes atvyko septyniese, kuris vienas komandos narys patyrės rungtynių pradžioje traumą nebegalėjo žaisti toliau. Todėl jiems teko pripažinti varžovų pranašumą – 85:62.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Nors „KK „13““ komandos žaidėjas M.Čekaitis patyrė traumą, vistiek komandą nežadėo nusileisti priešininkams. Bet likus iki kėlinio pabaigos kelioms sekundėms „Birštono SC – ,,Olimpas“ komandos žaidėjas I.Snapaitis pataikęs 2 taškus padėjo komandai įsiveržti į priekį – 15:12.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo „Birštono SC – ,,Olimpas “, o „KK „13 “ komandai šis kėlinys visiškai nesisekė, buvo pramesta daug metimų, prarastas kamuolys. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:23.

Po ilgosios pertraukos „Birštono SC – ,,Olimpas “ toliau žaidė komandiškai ir su kiekviena minute pranašumas tik didėjo 65:44.

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyti, kad „Birštono SC – ,,Olimpas “ iškovos nesunkią pergale, rezultatu 85:62.

Birštono SC – ,,Olimpas komandos treneris V. Kapačinskas: Šiandieną mūsų pergalę lėmė ilgesnis žaidėjų suolelis.

Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Birštono SC - ,,Olimpas““rungtynių pabaigoje įveikė „Hermis“ (2017 gruodžio 09 d., šeštadienis, 16:04 val.)C lygos atkrintamųjų varžybų starte ‒ Birštono SC – „Olimpo“ pergalė prieš KK „13“ (2018 kovo 10 d., šeštadienis, 15:53 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)Grupės lyderių susitikime Birštono SC – „Olimpas“ po įtemptos kovos palaužė „Dumblą“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 18:36 val.)Solidžia persvara „Laipsniai“ įveikė KK „13“ (83:60) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:18 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nepaliko vilčių BK „Centre“ krepšininkams (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 15:00 val.)Birštono SC – „Olimpas“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė BC „Straight“ (93:59) (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:41 val.)Birštono SC – „Olimpas“ atkakliame susitikime palaužė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:42 val.)Mažumoje žaidę „Laipsniai“ neprilygo Birštono SC – „Olimpas“ komandai (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:09 val.)