Ryterna Group vs MRU VSF (82:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 19 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ dominavo pratęsime ir įveikė „MRU VSF“

2017 gruodžio 20 d., Trečiadienis, 00:13 val., peržiūros: 759

Antradienį, gruodžio 19 -ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje, buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna Group“ (šeimininkai) ir „MRU VSF“ (svečiai). Rungtynės buvo gana banguotos, tačiau įvairesnį puolimą ir komandinį žaidimą demonstravę šeimininkai rungtynių pabaigoje pasivijo varžovus, o pratęsime tiesiog dominavę „Ryternos Group“ krepšininkai iškovojo pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 82:73 (15:12, 14:24, 19:17, 18:13, 16:7).

Rungtynių pradžioje komandos sunkiai rinko taškus, bet pats žaidimas kurį laiką vyko lygiai. Vis tik dar pirmojo kėlinuko metu „Ryterna“ ėmė tolti, tačiau svečiams pavyko nepaleisti varžovų per toli – 15:12. Skirtumas antrajame kėlinuke nelabai keitėsi. Šeimininkai vienu metu turėjo 7 taškų persvarą, bet tada „MRU VSF“ krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą. Jų rezultatyvumas žaibiškai išaugo, o „Ryterna Group“ nepadėjo nei pertrauklėlės, nei keitimai. Svečiai tiesiog dominavo aikštelėje ir laimėjo atkarpą 16:2 ir tai jiems leido prieš ilgąją pertrauką pirmauti – 29:36.

Po ilgosios pertraukos „MRU VSF“ ir toliau išlaikė iniciatyvą savo rankose ir visą kėlinį neprisileido varžovų arčiau – 48:53. Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai turėjo 7 taškų persvarą, bet tada aiškiai atsipalaidavo, dabar skirtumas jau nustojo augęs, o aikštėje vis daugėjo chaoso, kol galiausia a viena klaida sekė kitą, o atakos dažnai baigdavosi nevisai logiškais sprendimais. Tuo iškart suskubo pasinaudoto „Ryterna Group“ žaidėjai, kurie ėmė tirpdyti varžovų pranašumą, o liki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes net išsiveržė į priekį (64:62). Per likusį laiką komandos daugiausia laiko leido prie baudų metimo linijos, o nuaidėjus kėlinio pabaigą žyminčiam švilpukui rezultatas buvo lygus – 66:66. Pratęsimas geriau susiklostė šeimininkams. Sužaidus minutę svečiai dar turėjo minimalų pranašumą, bet po to į savo krepšį praleido 14 taškų be atsako, o paskutinės minutės stebuklui sukurti nebeužteko.

„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:26 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:08 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikę „Elektromontuotoją“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Ryterna Group“ išsvaistė dviženklę persvarą ir vos neprisižaidė su „Kauno Rami“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:59 val.)„Ryterna Group“ pranoko „Kauno NTI ‒ PN“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:36 val.)„Ryterna Group“ sutriuškino „ASU dublerius“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:16 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:29 val.)„Ryterna Group“ nurungė negausią „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:21 val.)„MRU VSF“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:29 val.)