Kauno NTI-PN vs Ryterna Group (66:92)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 14 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Ryterna Group“ pranoko „Kauno NTI ‒ PN“

2017 lapkričio 14 d., Antradienis, 21:36 val., peržiūros: 860

Antradienio vakarą „Kauno NTI – PN“​ sporto salėje C lygos C pogrupio mače susitiko „Kauno NTI – PN“​ (šeimininkai) su „​Ryterna Group“​ (svečiai). Antroje rungtynių pusėje pastarieji susikrovė didesnę persvarą bei įrodė savo pranašumą.

Pirmajame rungtynių kėlinyje vyko atkakli kova. Svečiai likus žaisti dvi minutes po taiklaus M. Andriušaičio baudos metimo išsiveržė į priekį 6 taškais – 11:17. Tačiau ketvirčio pabaigoje 2 iš eilės atakas taikliais dvitaškiais užbaigę J. ir A. Atkočaičiai sumažino deficitą iki 3 taškų. Kėlinys baigėsi rezultatu 18:21.

​Nors antrasis rungtynių ketvirtis prasidėjo apylygiu žaidimu, svečių spurtas 8:0 leido jiems atitrūkti iki 13 taškų. „Kauno NTI – PN“​ entuziastingai stengėsi nepaleisti varžovų į priekį, bet geriau kėlinį užbaigę „Ryterna Group“​ krepšininkai išėjo ilsėtis turėdami 14 taškų persvarą. Rezultatas po 2 kėlinių – ​32:46.

​Trečiasis kėlinys jau priklausė svečiams. Jie ne tik neleido varžovams tirpdyti susikrauto pranašumo, bet ir naudodamiesi šeimininkų klaidomis tolo nuo jų. Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, „Ryterna Group“​ po taiklaus D. Karoso dvitaškio įgijo didžiausią turėtą persvarą – ​35:63. ​Išlaikę iniciatyvą savo rankose svečiai kėlinį užbaigė rezultatu 43:70.

​Paskutinysis kėlinys prasidėjo aikštės šeimininkų spurtu 9:0. ​Tai suteikė jiems daugiau energijos bei pasitikėjimo savimi. Tačiau puikiai puolime kamuolius rinkęs ir taškais juos vertęs A.Silvestravičius neleido „Kauno NTI – ​PN“ kurti intrigos. Rungtynes užtikrintai rezultatu 66:92 laimėjo „Ryterna Group“​.

Trumpas „Ryterna Group“​ komandos trenerio asistento M. Šidlausko komentaras po pergalės:
„Antroje rungtynių pusėje daug pataikėm, atitrūkom nuo varžovų. Darėm mažai nereikalingų klaidų, todėl laimėjom“​.

„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:26 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)„Ryterna Group“ sutriuškino „ASU dublerius“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:16 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo vargo su „Kauno NTI- PN“ ekipa (2018 vasario 06 d., antradienis, 20:07 val.)KK „13“ turėjo vargo su „Kauno NTI-PN“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 18:05 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:08 val.)„Ryterna Group“ dominavo pratęsime ir įveikė „MRU VSF“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 00:13 val.)„Ryterna Group“ nurungė negausią „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:21 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna Group“ įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:23 val.)„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:39 val.)