Kauno NTI-PN vs KK „13“ (65:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

KK „13“ turėjo vargo su „Kauno NTI-PN“

2017 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 18:05 val., peržiūros: 688

Antradienį, lapkričio 21 dieną, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Kauno NTI-PN“ bei svečių KK „13“. Didžiąją rungtynių dalį svečių ekipa žygiavo priekyje ir primetė savo žaidimą, turėjo susikrovę solidš dviženklį pranašumą. Visgi, rungtynių pabaigoje šeimininkams pavyko priartėti prie savo varžovų, bet iškovoti pirmosios pergalės vis dar nepavyko.

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie trumpam įsiveržė į priekį. Tačiau vėliau svečių ekipa persvėrė rezultatą ir perimė iniciatyvą į savo rankas. Likusio kėlinio metu jiems pavyko šiek tiek nutolti ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo šešių taškų pranašumą – 11:17. Antrojo kėlinuko metu komandos ir toliau žaidė gan apylygiai ir skirtumas per daug nekito. Geresnę kėlinio pradžią apturėjo KK „13“ ir buvo įgiję dviženklį pranašumą, tačiau kėlinukui einant į pabaigą „Kauno NTI-PN“ ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 23:31.

Trečiąjį kėlinuką vėl geriau pradėjo svečiai, kurie susigrąžino dviženklį pranašumą. Ilgą kėlinio dalį jie laikė solidų pranašumą, tačiau labai jiems nutolti neleido aikštelės šeimininkai. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 41:51. Ketvirtojo kėlinio pradžioje KK „13“ ekipa susikrovė vėl solidų pranašumą ir užtikrintai žygiavo pergalės link. Visgi, lemiamu metu „Kauno NTI-PN“ atsigavo ir užkūrė pirtį savo varžovams. Jie vienu metu buvo priartėję iki vienženkio, tačiau tuomet taikliu tritaškiu atsakė svečiai ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Tuomet aikštelės šeimininkai pavijo savo varžovus ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų, bet tai buvo viskas iš jų šios dienos rungtynėse. KK „13“ rungtynių pabaigoje sužaidė užtikrintai ir sužaidė atitinkamai. Galutinis rungtynių rezultas buvo 65:72.

KK „Alfa būrys“ turėjo vargo su „Kauno NTI- PN“ ekipa (2018 vasario 06 d., antradienis, 20:07 val.)„Ryterna Group“ pranoko „Kauno NTI ‒ PN“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:36 val.)KK „Alfa būrys“ išvargo pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2018 sausio 16 d., antradienis, 20:57 val.)„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:39 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavusi „Sparta“ patiesė „Kauno NTI-PN“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:53 val.)KK „13“ vos neprisižaidė su charakterį pademonstravusia „Sparta“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 22:22 val.)Atkakliose rungtynėse KK „13“ įveikė „Dumblą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Sparta“ po labai atkaklios kovos palaužė „Kauno NTI-PN“ ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Dumblas“ su KK „13“ vargo tik du kėlinius (96:67) (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 16:18 val.)Permainingose rungtynėse KK „13“ turėjo pripažinti „Neveronys ‒ LKK“ pranašumą (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:36 val.)