LazybuGuru.lt vs Hermis (87:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 06 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

„LazybuGuru.lt“ gynyba leido lengvai įveikti „Hermio“ krepšininkus

2018 vasario 06 d., Antradienis, 23:22 val., peržiūros: 698

Antradienį, vasario 6 d., KTU sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „LazybuGuru.lt“ (12/3) ir svečių teisėmis atvykęs „Hermis“ (6/7).

Rungtynes „LazybuGuru.lt“ pradėjo dviem S. Pakalniškio ir vienu Ž. Kaminskio tritaškiu, po kurių šeimininkai pirmavo 9:0. Bet po minutės pertraukėlės „Hermio“ krepšininkai nusprendė neatsilikti nuo varžovų – po du tritaškius susmeigė R.Puikys ir P.Glaniauskas, o svečiai išsiveržė į priekį – 11:12. Tačiau į tai S.Pakalniškis turėjo savo atsaką – pataikė dar du tolimus metimus, kėlinuko paskutinę sekundę tolimą metimą pridėjo ir V.Bereiša, o „LazybuGuru.lt“ jau įgijo dviženklį pranašumą – 28:17.

Antrajame kėlinuke šeimininkų aukštaūgis M.Gailiūnas pataikė tolimą metimą, o J. Pranevičiaus atsakas į tai buvo galingas dėjimas. Prie jo prisijungė P.Glaniauskas, kurio tolimi metimai leido „Hermiui“ priartėti iki 37:31. Visgi, sėkmingiau užbaigę kėlinuką „LazybuGuru.lt“ krepšininkai atstatė dviženklį pranašumą – 46:34.

Vaizdas aikštėje pasikeitė trečiajame kėlinuke. Visiškai užsirišus krepšiui, „Hermis“ sugebėjo per ketvirtį įmesti vos aštuonis taškus, o svečių nesėkmingas atakas „LazybuGuru.lt“ vertė lengvais ir greitais taškais bei po trijų kėlinių jų persvara jau nebekėlė jokių abejonių – 69:42.

Ketvirtajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė – „LazybuGuru.lt“ aktyvi gynyba visiškai buvo išmušusi „Hermio“ krepšininkus iš pusiausvyros, o tuo puikiai antroje rungtynių pusėje naudojęsi šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 87:55 (28:17, 18:17, 23:8, 18:13).

S.Pakalniškis („LazybuGuru.lt“) apie gerą gynybą antroje rungtynių pusėje:

„bandėme agresyviai gintis. Norime visiems įdiegti, kad reikia nuo pat pradžių gintis. Nuo pat pradžių nepasisekė, galbūt antroje pusėje įvykdėm tą, ką norėjom.“

Atsitiesusi „LazybuGuru.lt“ po pratęsimo įveikė „Hermio“ penketuką (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„LazybuGuru.lt“ nesunkiai įveikė „Randeris“ (70:42) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 10:21 val.)„LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė KK „13“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)„LazybuGuru.lt“ nusileido solidžiai žaidusiems „Laipsniams“ (54:70) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 00:24 val.)„LazybuGuru.lt“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Dumblą“ (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:38 val.)Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 18:07 val.)„LazybuGuru.lt“ privertė pasiduoti Birštono SC – „Olimpo“ krepšininkus ir iškovojo C lygos Didžiosios taurės bronzą (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 19:24 val.) LazybuGuru.lt rungtynių pabaigoje vis tik patiesė KK „Alfa būrys“kolektyvą. (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 00:18 val.)„LazybuGuru.lt“ sutriuškino Birštono SC – „Olimpą“ (109:72) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 00:18 val.)