exPersvara vs Grande (41:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Grande“ jau pirmajame kėlinyje pasiklojo pamatus pergalei

2018 sausio 09 d., Antradienis, 16:17 val., peržiūros: 541

Pirmadienį, sausio 8 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, J pogrupio komandų – vietos „exPersvaros“ bei svečių „Grande“. Rungtynių nugalėtojas jau buvo praktiškai aiškus po pirmųjų septynių minučių, nes „Grande“ ekipa atrodė keliomis galvomis aukščia už savo varžovus ir jau tuo metu turėjo triuškinantį pranašumą. Likusių rungtynių metu skirtumas taip drąstiškai nekito, bet tai nesutrukdė svečiams išsivežti triuškinančią pergalę.

Rungtynes tiesiog klaikiai pradėjo „exPersvaros“ ekipa. Iš žaidimo jie nepataikė visiškai nieko, o ir gynyboje jie atrodė prastai. Varžovai puolime darė ką norėjo, ypač baudos aikštelėje. Rungtynes 24:1 spurtu pradėjo „Grande“ ekipa ir likus žaisti tik kiek daugiau nei dvi minutes, pirmuosius taškus iš žaidimo pelnė aikštelės šeimininkai. Visgi, skirtumas po pirmųjų dešimties minučių buvo jau labai žymus – 8:28. Antrąjį kėlinį kiek geriau pradėjo svečių ekipa ir padidino savo pranašumą iki 25-ių taškų. Vėliau abi komandos pradėjo stabiliai rinkti taškus, keitėsi sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas per daug nekito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 18:44.

Trečiąjį ketvirtį, kaip ir antrąjį kiek geriau pradėjo „Grande“ ekipa. Jie vėl kelių taškų skirtumu padidino savo pranašumą, o vėliau su savo varžovais žaidė apylygiai. Skirtumas tarp komandų jau buvo gana nemažas, tad rungtynių nugalėtojas nekėlė jokių abejonių ir „Grande“ ekipa žaidė labiau atsipalaidavę nei, palyginus, pirmajame kėlinyje. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 31:63. Lemiamas ketvirtis beliko tik formalumas. Šis ketvirtis nebuvo itin rezultatyvus, kadangi komandos jau buvo itin atsipalaidavusios ir tiesiog laukė rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 41:76.

Tadas Vaitkūnas („Grande“):
„Gal labiau buvom nusiteikę už varžovus, turėjom po krepšiu aukštesnius žmones. Gal tas ir lėmė. Jų lyderio nebuvo, mūsų lyderio irgi nebuvo, bet mes stipresni buvom“.

„exPersvara“ ketvirtajame kėlinyje atitolo nuo savo varžovų ir iškovojo pergalę (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 00:07 val.)„Grande“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Return“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Grande“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Return“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 01:25 val.)„Grande“ neturėjo vargo su „Randeriu“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Grande“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 vasario 13 d., antradienis, 23:00 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ sužaidė puikų pirmąjį ketvirtį ir iškovojo pergalę (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 20:02 val.)„Grande“ vos per du kėlinukus sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)A. Makūno tritaškių fiesta leido „Grande“ ekipai iškovoti pergalę (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 18:30 val.)„exPersvara“ tik vieną kėlinį laikėsi prieš „Spartą“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:30 val.)