Grande vs Return (73:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Grande“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Return“

2017 gruodžio 19 d., Antradienis, 01:25 val., peržiūros: 1066

Pirmadienį, gruodžio 19- ąją dieną, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje, buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių, J pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Grande“ ir svečių „Return“ komandos. Abi komandos negausiai surinko į rungtynes, tačiau nuo pat pradžių lyderių etiketę turėję „Grande“ žaidėjai nuo pat pirmųjų minučių žaidė užtikrintai ir iškovojo dar vieną pergalę – 73:56 (25:13, 12:15, 12:10, 24:18).

Rungtynių pradžia nebuvo itin rezultatyvi, abi komandos bandė žaisti greitai, tačiau tokį žaidimą lydėjo klaidos ir netaiklūs metimai. Vis tik dar pirmojo kėlinuko metu svečiai ėmė tolti, naudodamiesi varžovų klaidomis jie rengė vieną greitą ataką po kitos ir įpusėjus ketvirčiui jau nutolo dviženkliu skirtumu. „Return“ krepšininkai nors ir sunkiai, bet antroje kėlinio po truputį pradėjo vytis varžovus, tačiau pageitį įgavę šeimininkai po pirmojo ketvirčio išlaikė dviženklį pranašumą – 25:13. Antrasis kėlinukas prasidėjo lygiu žaidimu abi komandos pagerino savo žaidimą puolime, bet svečiai negebėjo atlaikyti varžovų užduoto tempo ir jiems nepavyko ženkliai sumažinti varžovų persvaros. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 9 taškų šeimininkų persvara – 37:28.

Antroji rungtynių dalis klostėsi panašiai kaip ir pirmoji. Puolime visą puolimo arseną naudoję šeimininkai dar trečiame ketvirtyje netrukus vėl įgijo dviženklį pranašumą, o vienu metu pirmavo ir 17-os taškų skirtumu (64:47), o per likusį rungtynių laiką „Return“ komandai nepayko atkurti intrigos šiose rungtynėse ir jiems teko pripažinti varžovų pergalę rezultatu – 73:56.

Po rungtynių pakalbintas „Grande“ gynėjas E.Petrauskas kalbėjo: „Sunkiai sekėsi iš pradžių įsivažiuoti, tačiau rungtynių eigoje perlaužiame rungtynių kontrole ir ramiai užbaigėm susitikimą.“

„Grande“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Return“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:44 val.)Namuose „Grande“ neatsilaikė prieš „LažybuGuru.lt“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Return“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:54 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Grande“ vos per du kėlinukus sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Grande“ neturėjo vargo su „Randeriu“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 23:08 val.)L. Karalius ištempė „exPersvarai“ pergalę prieš „Return“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:35 val.)„Grande“ be vargo įevikė „exPersvarą“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Grande“ jau pirmajame kėlinyje pasiklojo pamatus pergalei (2018 sausio 09 d., antradienis, 16:17 val.)„Grande“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Bella Italia ‒ Feniksas“ (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:52 val.)