Dumblas vs BK Centre (71:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 15 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ sezoną pradėjo pergale prieš „BK Centre“

2017 spalio 15 d., Sekmadienis, 15:37 val., peržiūros: 899

Spalio 15 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Dumblas“ priemė svečius „BK Centre“. Abiem komandom šios rungtynės buvo pirmos sezone.

Rungtynes geriau pradėjo „Dumblas“, kuris pelnė pirmus šešis taškus be atsako (6:0). Netrukus įsižaidė ir „BK Centre“, o baigiantis pirmai kėlinio pusei rezultatas buvo lygus (8:8). Vėliau komandos žaidė lygiai, o paskutines kėlinio minutes geriau sužaidę „BK Centre“ laimėjo pirmą kėlinį (14:18).

Antras kėlinys prasidėjo dviem taikliais šeimininkų metimais (19:18). Vėliau komandos žaidė taškas į tašką. Septintą minutę persvara pradėjo augti „Dumblo“ naudai. Devintą minutę komandas skyrė devyni taškai (34:25), o baigiantis kėliniui skirtumas šiek tiek sumažėjo (34:28).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis „Dumblas“ turėjo iniciatyvą (42:31). Visgi penktą minutę „BK Centre“ prisivijo varžovus (44:36). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Dumblas“ (52:36). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „BK Centre“, sumažinę varžovų persvarą iki 11 taškų (58:47).

Ketvirto kėlinio pradžioje geriau žaidė „Dumbas“ ir dar labiau nutolo nuo varžovų (66:48). Devintą minutę komandas skyrė 21 taškas (71:50). Rungtynių pabaigoje septynis taškus be atsako pelnė „BK Centre“, kurie leido sumažuinti „Dumblo“ persvarą iki 14 taškų (71:57). „Dumblas“ pasiekė pirmą pergalę, o „BK Centre“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Dumblo“ treneris S. Steikūnas: „Nekuklu sakyti, bet šiandien mes pasirodėme geresni už varžovus.“ Paklaustas, kodėl pradžioje rungtynių sunkiai sekėsi, treneris atsakė:“Vaikinai nesportavę praktiškai. Reikėjo išjudėti, pajust žaidimą truputi. Jie pasportuoja po vieną kažkur, o kaip komanda tik į rungtynes susirenka.“

„Dumblas“ tris kėlinius vargo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Alumnita“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „BK Centre“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:44 val.)„Alaina“ pranoko namuose žaidusius „BK Centre“ krepšininkus (2017 gruodžio 02 d., šeštadienis, 15:59 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo šiek tiek vargo su BK „Centre“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:07 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ turėjo pripažinti „BK Centre“ pranašumą (2018 sausio 13 d., šeštadienis, 15:44 val.)Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 19:16 val.)„LazybuGuru.lt“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Dumblą“ (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:38 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ be vargo įveikė „BK Centre“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:48 val.)Antroje runtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno rami & Gi-Gr“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 15:32 val.)Trigubą dublį surinkęs T. Viršilas atvedė „Baltic Transline“ į pergalę prieš „BK Centre“ (2017 lapkričio 25 d., šeštadienis, 18:59 val.)