ASU dubleriai vs Kauno Rami (84:91)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Be keitimų žaidę „ASU dubleriai“ neatsilaikė prieš „Kauno Rami“

2018 sausio 12 d., Penktadienis, 00:52 val., peržiūros: 716

Sausio 11 dieną, ketvirtadienį, A. Stulginskio universiteto sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“, C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių, Didžiosios taurės G pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi „ASU dublerių“ ekipa susitiko su svečiais „Kauno Rami“.

Abi komandos į rungtynes susirinko negausiai, todėl nuo pat susitikimo pradžios nebuvo skiriama daug dėmesio ir jėgų gynybai, o buvo akcentuojamas puolimas. Rungtynės prasidėjo rezultatyviai, o tolimus metimus vieną po kito pataikę šeimininkai netrukus šovė į priekį (14:8). Netrukus geresnę atkarpą sužaidė ir svečiai, kurie išsiveržė į priekį, bet tik trumpam. Dar keletą tritaškių pataikę šeimininkai kėlinio pabaigoje vėl įgijo 6 taškų pranašumą – 33:27. Antrasis ketvirtis prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviais išpuoliais, tačiau netrukus „ASU dubleriai“ laimėjo atkarpą 9:0 ir įgijo dviženklę persvarą (46:33). Nors netrukus svečiai vėl prisivijo varžovus, tačiau šeimininkai prieš ilgąją pertrauką išsaugojo dviženklį pranašumą – 53:43.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė – ir toliau priekyje buvo šeimininkai, kurie laikė žaidimo vadžias savo rankose. Beveik visą kėlinuką dviženklę persvarą turėję šeimininkai, trečiojo kėlinio pabaigoje išsikvėpė ir tuo pasinaudoję svečiai baigė ketvirtį spurtu 11:2, taip sumažindami savo deficitą iki minimumo – 70:69. Lemiamą ketvirtį „Kauno Rami“ vėl pradėjo spurtu 11:2 ir įpusėjus ketvirčiui jau turėjo 9 taškų pranašumą. Be keitimų žaidusiems šeimininkams ėmė stigti jėgų, padaugėjo klaidų ir netaiklių metimų, juolab komanda neturėjo nei vieno vidurio ar krašto puolėjo, todėl jiems buvo sunku kovoti prieš fiziškai stipresnius ir aukštesnius varžovus. Šeimininkai dar bandė grįžti į rungtynes, kai po A. Bulio dvitaškio, likus žaisti pusantros minutės komandas skyrė 5 taškai, tačiau tai buvo viskas, ką „ASU dubleriams“ šiandien pavyko nuveikti. Galutinis rungtynių rezultatas – 84:91 (33:27, 20:16, 17:26, 14:22).

Keturiese likę „ASU dubleriai“ nepasipriešino „Kauno Rami“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 18:29 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 23:50 val.)BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)„ASU dubleriai“ neturėjo didesnio vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 19:01 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 20:36 val.)Sėkmingas žaidimas antroje rungtynių pusėje leido „ASU dubleriams“ pergale pradėti seriją prieš „KMAIK“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:12 val.)Puikiai besipriešinę „ASU dubleriai“ turėjo pripažinti „Elektromontuotojo“ pranašumą (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 21:24 val.)„Alumnitai“ nepakako 34 R. Petkevičiaus taškų rungtynėse su „Kauno Rami“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:54 val.)