Sparta vs Return (93:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 14 d., Antradienis, 21:00 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ nepasigailėjo „Return“

2017 lapkričio 14 d., Antradienis, 23:54 val., peržiūros: 708

Antradienį, lapkričio 14- ąją dieną, Milikonių pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ C lygos, „Baltik Sport“pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – šeimininkų teisėmis žaidusių „Spartos“ bei svečių „Return“

Jau rungtynių pradžioje „Sparta“ spurtavo ir po taiklių tolimų metimų serijos įgijo dviženklį pranašumą. Svečiai niekaip nesugebėjo stabdyti uraganinio varžovų puolimo, kurį ne kartą patys maitino klaidomis aikštelės viduryje. Per likusį kėlinio laiką žaidimas kiek išlygino, o šeimininkai išsaugojo apčiuopiamą persvarą 27:13. Antrajame kėlinuke „Return“ komandai ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, kuo puikiai naudojosi „Spartos“ krepšininkai. Įpusėjus ketvirčiui jų persvara jau pasiekė dvidešimties taškų atžymą, bet kaip paaiškėjo, tai dar toli gražu nebuvo pabaiga Kėlinukas pasibaigė tiksliu V. Lauryno dvitaškiu po kurio „Sparta“ baigė pirmąją rungtynių pusę pirmaudami 49:24.

Trečiajame kėlinuke „Sparta“ rengė vieną rezultatyvią ataką po kitos, vertė vieną metimą iš po krepšio po kito ir nenuostabu, kad po trijų ketvirčių jų persvara išaugo iki tridešimties taškų – 70:38.
Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo Š. Sobolio ir G. Prabulio taikliais metimais iš po krepšio. „Return“ ekipa nors ir suaktyvino savo žaidimą puolime ir sužaidė rezultatyviausią savo kėlinuką, tačiau tai labai jų nepaguodė. Galutinis rungtynių rezultatas – 93:55 (27:13, 22:11, 21:14, 23:17).

Po rungtynių nugalėtojų treneris Š.Sobolis kalbėjo:

„Džiaugiamės pagaliau ir mes iškovoję lengvą pergalę, pirmą kartą šį sezoną, tikėkimės dar bus tokių lengvų ir ramių rungtynių.“

„Grande“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Return“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 01:25 val.)„Neveronys ‒ LKK“ pervažiavo „Return“ ekipą (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Grande“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Return“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Sparta“ atsilaikė prieš L. Karaliaus vedamą „exPersvarą“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)„Spartos“ vyrai išvarė „Vilkus“ iš miško (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:06 val.)„Kauno technikos kolegija“ nepasipriešino „Spartai“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:08 val.)„Sparta“ ketvirtame kėlinuke neatsilaikė prieš „Grande“ krepšininkus (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Sparta“ pergalę pasiekė varžovus įveikdami dvigubu rezultatu (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:30 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavusi „Sparta“ patiesė „Kauno NTI-PN“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:53 val.)