Kauno Rami vs Neveronys ‒ LKK (63:106)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 14 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“

2018 kovo 14 d., Trečiadienis, 22:15 val., peržiūros: 833

Trečiadienį, kovo 14 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Didžiosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „Kauno Rami“ priemė svečius „Neveronys ‒ LKK“. Svečiai per pirmąją rungtynių pusę susikūrė dviženklį pranašumą, kurį jie vėliau be didesnio vargo išsaugojo ir iškovojo pergalę.

Jau rungtynių pradžioje ,,Neveronys ‒ LKK" parodė, kad yra nusiteikę šiandien pasiimti pergalę. Kėlinuko viduryje svečiai jau parodė savo pranašumą – 10:4. Ir toliau ,,Kauno Rami" ekipos krepšininkams sunkiai sekėsi pelnyti taškus,kuo pasinaudoję ,,Neveronys ‒ LKK" dar toliau nutolo - 19:31.

Antrojo kėlinio metu komandos žaidė gana apylygiai ir tik vėliau svečiams pavyko vėl padidintį savo pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 32:46.

Trečiajame kėlinuke ,,Kauno Rami" komanda, nors ir kaip stengėsi, bet šiandien jiems sunkiai sekėsi. Puikiai pasirodę svečiai, toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir prieš lemiamą kėlinuką pasididino pranašumą iki 25 taškų – 49:74.

Ketvirtajame kėlinuke svečiai neatsipalaidavo, toliau naudodamiesi varžovų klaidomis vertė jas į greitus ir lengvus taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu – 63:106 (19:31, 13:15, 17:28, 14:32).

,,Neveronys ‒ LKK" komandos treneris D.Gudeliauskas: Mūsų pergalę lėmė tai, kad susirinko pusė komandos, nes padarėm šiandien didelį darbą. O dabar pažiūrėsim kai kita pusė komandos atliks darbą sekmadienį.

„Neveronys ‒ LKK“ antrą kartą įveikė „Laipsniai“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ LKK“ įveikė „Resmila.lt“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:10 val.)„Neveronys – LKK“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Neveronys ‒ LKK“ pervažiavo „Return“ ekipą (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Neveronys ‒ LKK“ ekipos tritaškiai leido įveikti „Krugės karius“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 15:34 val.) „Neveronys ‒ LKK“ iškovojo pergalę prieš „Randerį“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 14:48 val.)BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:26 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:38 val.)