Alaina vs KK „Alfa būrys“ (61:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

KK „Alfa būrys“ be didesnio vargo įveikė „Alainos“ krepšininkus

2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 23:50 val., peržiūros: 754

Sausio 8 -ąją dieną, pirmadienį, A. Smetonos gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys Go Nealkoholinis“ C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės, I pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Alaina“ ir svečių KK „Alfa būrys“ komandų.

Rungtynės prasidėjo itin nerezultatyviai. Komandos niekaip nesusikurdavo lengvų progų taškų rinkimui, taip pat prametė ir nemažai metimų iš dėkingų padėčių, neretai atakos baigdavosi klaidomis. Šiek tiek geriau sekėsi svečių komandai, kurie nežymiai atitrūko, tačiau baigiantis pirmąjam ketvirčiui „Alaina“ ekipa susikaupė ir baigė kėlinuką turėdami tik minimalų deficitą – 10:11. Antrąjame rungtynių kėlinyje KK „Alfa būrys“ įjungė aukštesnę pavarą ir netrukus pabėjo į priekį dviženkliu skirtumu (16:30). Šeimininkai atrodė bejėgiai tiek puolime tiek gynyboje. Jie paskutinių trijų minučių atkarpą pralaimėjo 3:16 ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė jau 25 taškų svečių persvarą – 19:44.

Antroje rungtynių pusėje savo užsispyrimą pradėjo rodyti „Alaina“ krepšininkai. Jiems pavyko stabilizuoti padėtį ir skirtumas tarp komandų nebeaugo, tačiau netaiklūs metimai kišo koją. Prie teigiamo šeimininkų atsipalaidavimo prisidėjo ir varžovų atsipalaidavimas ir į žaidimą įtraukiami atsarginiai žaidėjai. Bet svečiai vėl geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir po trijų kelinių komandas tebeskyrė 29 taškai – 35:64. Ketvirtąjame kėlinyje KK „Alfa būrys“ komandos žaidime matėsi atsipalaidavimas, kadangi rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus. Tuo pasinaudoję „Alanos“ krepšininkai sužaidė itin rezultatyvų kėlinuką, per kurį pelnė net 26 taškus, tačiau tai jų neišgelbėjo nuo pralaimėjimo – 61:73 (10:11, 9:33, 16:20, 26:9).

***Rungtynių desertu tapo puikus P. Maciulevičiaus dėjimas per žmogų, trečiojo kėlinio pabaigoje, krepšininkų žargonu dar vadinamas „plakatu“.

Po rungtynių nugalėtojų treneris J.Eibukas įvardino kas lėmė pergalę, ar buvo sunku prisitaikyti prie varžovų toleruojamo kieto žaidimo ir kas lėmė prastą rungtynių pabaigą:„Nešvestos šventės, ilgos treniruotės, noras grįžti į pergalių kelią ir Ballų atvykimas į Lietuvą. # Tas ir lėmė kad mes kiečiau žaidėm, šiandien nei vienas nepasiuntėm teisėjo normaliai. Paskutiniame kėlinyje atsipalaidavom ir koncentracijos stoka. Nesportuojantys išmušė iš vėžių. Apskritai nesilaikėm žaidybinio plano gale.“

KK „Alfa būrys“ išvargo pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2018 sausio 16 d., antradienis, 20:57 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)KK „Alfa būrys“ antrą kartą įveikė „Alaina“ ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 18:50 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo vargo su „Kauno NTI- PN“ ekipa (2018 vasario 06 d., antradienis, 20:07 val.)„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:38 val.)KK „Alfa būrys“ nepersistengdami laimėjo prieš „Alumnitos“ penketuką (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:43 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo šiek tiek vargo su BK „Centre“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:07 val.)KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)KK „Alfa būrys“ įveikė „Alainą“ ir serijoje įsiveržė į priekį (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė „Alaina“ ekipą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)