MRU VSF vs Legionas (56:85)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2017 gegužės 20 d., Šeštadienis, 18:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Kovoje dėl bronzos MRU VSF maždaug per kėlinį buvo sutriuškinti komandos Legionas

2017 gegužės 21 d., Sekmadienis, 00:17 val., peržiūros: 1775

C lygos Mažajame finale, rungtynėse dėl trečiosios vietos A.Sabonio krepšinio centre šeštadienio vakarą jėgas surėmė MRU VSF bei Legionas komandos. Varginantį sezoną užbaigti medaliais be abejonės norėjo abi ekipos, bet susitikimą sėkmingiau pradėjo Legionas, kurie po K.Kyžas, R.Švagždys bei Š.Krilavičius metimų laimėjo atkarpą 8-0 bei privertė varžovus prašyti pirmosios minutės pertraukėlės. Po jos į aikštę grįžę MRU VSF pelnė 5 taškus be atsako, taip švelnindami atsilikimą. Likus maždaug 2 minutes iki kėlinuko pabaigos M.Zutkis dvitaškiu ištirpdė skirtumą tarp komandų iki vieno metimo atstumo, tačiau vėliau sekusi Legionas atkarpa 7-0 vėl padidino atotrūkį tarp komandų. Lemiamą tašką šiame kėlinyje dėjo M.Zutkis tritaškis po kurio metimo MRU VSF pirmąjį ketvirtį baigė atsilikinėdami 15:21. Nors pastarojo žaidėjo tritaškis pradėjo antrąjį ketvirtį taip tirpdydamas skirtumą iki trijų, persverti rezultato savo naudai MRU VSF komandai nesisekė. Sužaidus pusę antro kėlinuko po O.Margelis tritaškio skirtumas švelnėjo iki 25:29 Legionas naudai ir šiuo momentu įvyko rungtynių lūžis. Nei taško per 5 minutes nepraleidę komandos Legionas vyrai patys jų pelnė 14 ir ilsėtis ėjo pirmaudami jau 43:25.

K.Kyžas vedini Legionas antrąją rungtynių dalį pradėjo atkarpa 10-0 taip aštuonių minučių atkarpą laimėję net 24-0 ir ko gero galutinai išspręsdami bronzos medalių likimą. Trečiojo kėlinuko pabaigoje skirtumas tarp komandų dar šiek tiek išaugo ir prieš lemiamas 10 minučių 35:65 priekyje buvo Legionas. Kaip ir buvo galima tikėtis, ketvirtasis kėlinukas tebuvo rungtynių formalumas. Po L.Šimkus dvitaškio kėliniui artėjant link vidurio komandas skyrė rekordinis 34 taškų skirtumas. Per likusį laiką MRU VSF dar bandė garbingai užbaigti susitikimą ir nors pavyko tą didžiulį skirtumą kiek aptirpdyti vis tik sutriuškinimo išvengti nepavyko 56:85 triuškinančią pergalę kovoje dėl bronzos šventė komanda Legionas.

„MRU VSF“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Gazuoto pieno“ pranašumą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:29 val.)„Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 17:45 val.)„MRU VSF“ nesugebėję išnaudoti gerų progų gavo antausį nuo šešiese rungtyniavusios „Grande“ ekipos (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:22 val.) MRU VSF eliminavo Spartą iš tolimesnės kovos dėl C lygos titulo (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:29 val.)Tik po atkaklio kovos BC „Boom“ įveikė „MRU VSF“ ir pateko į C lygos finalą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:02 val.)Sezono starte MRU VSF įveikė KK „13“ krepšininkus (VIDEO) (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:09 val.)„MRU VSF“ neturėjo daug vargo su „Dentist Team“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „MRU VSF“ žaidėjai rungtynių pabaigoje palūžo ir paleido pergalę iš savo rankų (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:59 val.)„Huawei“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Legioną“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 22:25 val.)