MRU VSF vs Sparta (87:65)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 balandžio 11 d., Antradienis, 20:20 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

MRU VSF eliminavo Spartą iš tolimesnės kovos dėl C lygos titulo

2017 balandžio 11 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 1624

C lygos aštunfinalio lemiamoje dvikovoje MRU VSF namuose priėmė komandą Sparta. Vedini savo lyderių M.Zutkis bei Ž.Kiveris MRU VSF iškart išsiveržė į priekį ir nepaisant sėkmingai rungtyniavusio varžovų aukštaūgio Š.Sobolis, kuris darė daug nemalonumų po krepšiu sugebėjo išlaikyti pranašumą savo pusėje po 10-ies minučių pirmaudami 27:22. Toliau komandiškai žaidę šeimininkai antrajame kėlinuke sugebėjo įgyti net 17 taškų pranašumą taip po truputį sverdami rungtynes savo pusėn. Vis gi 5 taškais kėlinį užbaigęs Sparta lyderis G.Prabulis švelnino atsilikimą iki 49:35 po 2 kėlinių.

Po didžiosios pertraukos svečiai kibo į kovą ir bandė vytis MRU VSF vaikinus, tačiau arčiau nei iki 9 taškų skirtumo priartėti nepavykdavo,o kėliniui besibaigiant dar viena 7-0 šeimininkų atkarpa padidino skirtumą iki rekordinės 18 taškų žymos 71:53. Nors laiko skirtumui panaikinti dar buvo ir nebebuvo kur trauktis paskutiniame kėlinuke skirtumas tarp komandų toliau išliko solidus, o nuovargis daręs savo, iššaukė vis daugiau netikslių metimų, bei klaidų. Nors kova buvo garbinga ir skirtumas tarp komandų neatspindėjo tikrosios kovos vykusios aikštėje vis tik užtikrintai 87:65 pergalę šventė MRU VSF, kurie ir tęsia kovą dėl aukščiausio trofėjaus.

Kovoje dėl bronzos MRU VSF maždaug per kėlinį buvo sutriuškinti komandos Legionas (2017 gegužės 21 d., sekmadienis, 00:17 val.)„MRU VSF“ kretvirtfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:21 val.)„MRU VSF“ nesugebėję išnaudoti gerų progų gavo antausį nuo šešiese rungtyniavusios „Grande“ ekipos (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:22 val.)Po emocingos ir kietos kovos „MRU VSF“ pasiekė finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:15 val.)„MRU VSF“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Gazuoto pieno“ pranašumą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:29 val.)„Sparta“, po labai įnirtingos kovos palaužė „Kauno liberalus“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:02 val.)„MRU VSF“ neturėjo daug vargo su „Dentist Team“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)„Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 17:45 val.)Tik po atkaklio kovos BC „Boom“ įveikė „MRU VSF“ ir pateko į C lygos finalą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:02 val.)Lemiamą ketvirtį puikiai sužaidusi „Sparta“ iškovojo pergalę (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 01:38 val.)