MRU VSA vs Advokatų kontora „Konsus“ (50:82)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 kovo 05 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSA“ nesugebėjo pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (50:82)

2019 kovo 05 d., Antradienis, 21:46 val., peržiūros: 598

Kovo 5d., Antradienį, 20:15val., Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių, Reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „MRU VSA“ ir svečiai – „Konsus“.

Rungtynes prasidėjo atkaklia kova, nors pirmieji į priekį išsiveržė „MRU VSA“, svečiai po kelių minučiu persverė rezultatą 7:8, o antroje pirmojo ketvirčio dalyje surengė spurtą ir neleido varžovams pelnyti nė taško iki pat ketvirčio pabaigos – 9:26. Antrame ketvirtyje „Konsus“ puolimas šiek tiek apstojo, šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 10-ies, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai padidino pranašumą iki 14-os – 23:37.

Antroje rungtynių pusėje „Konsus“ krepšininkai vėl grįžo į puolimo vėžias ir visą trečiąjį ketvirtį turėjo iniciatyvą savo rankose. Po trečiojo kėlinio ekipas skyrė 24 taškai – 35:59. Tuo tarpu „MRU VSA“ ekipai žaidimas nesiklijavo visas 40 minučių, o puolimo tempą ir ketvirtąjame kėlinyje išlaikę „Konsus“ iš lėto padidino pranašumą net gi iki 30-ies. „Konsus“ iškovojo 14-ąją pergalę, o šeimininkams teko patirti 13-ą nesėkmę – 50:82 (9:26, 14:11, 12:22, 15:23).

„Akademijai“ nepavyko pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (64:72) (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas nepasipriešino Advokatų kontora „Konsus“ (65:86) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Pro Angels“ užtikrintai įveikė Advokatų kontora „Konsus“ ekipą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Kauno TPMC“ gana nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)Rezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė Advokatų kontora „Konsus“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:24 val.) KM „Žalgiris“ rungtynių pabaigoje vis tik patiesė Advokatų kontora „Konsus“ komandą (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:06 val.)B lygos lyderių akistatoje ‒ „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš Advokatų kontorą „Konsus“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 20:05 val.)„MRU VSA“ iškovojo pergalę prieš „Akademija“ (73:70) (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:48 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „MRU VSA“ (71:60) (2019 sausio 22 d., antradienis, 22:14 val.)B lygoje pergalingai startavę „MRU VSA“ suklupo prieš „ICE“ (60:88) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 23:12 val.)