MRU VSA vs Akademija (73:70)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 vasario 05 d., Antradienis, 20:20 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSA“ iškovojo pergalę prieš „Akademija“ (73:70)

2019 vasario 05 d., Antradienis, 22:48 val., peržiūros: 734

2019 vasario 05 d., Antradienį, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre, įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „MRU VSA“ ir svečiai „Akademija“.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie išsiveržė į priekį rezultatu (9:14). Visgi abi komandos toliau žaidė rezultatyviai ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo (19:22) „Akademija“ naudai.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai (22:30), bet po paimtos minutės pertraukėlės „MRU VSA“ komanda spurtavo rezultatu 17:6, kas leido prieš ilgąją pertrauką persverti rezultatą ir pirmauti (39:36).

Trečiajame kėlinyje ir toliau spurtą pratęsė šeimininkai kurie įgijo dviženklį pranašumą (52:39), bet svečiai neketino nuleisti rankų, kas leido prieš lemiamą ketvirtį sumažinti atsilikimą iki 3 taškų (55:52).

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje „Akademijos“ visi bandymai persverti rezultatą baigėsi atsaku atgal. Rungtynių pabaigoje po taiklaus M. Kriaučiūno tolimo metimo atsilikimas buvo sumažintas per vieną metimą, visgi svečiams pritrūko daugiau laiko, kas leido „MRU VSA“ komandai iškovoti sunkią pergalę rezultatu 73:70 (19:22, 20:14, 16:16, 18:18).

„MRU VSA“ komandos vadovas R.Palčinskas:

Viskas gerai, trūko tiktai dviejų pagrindinių startinio penketo žaidėjų, grįštam pagaliau po traumų, tikiuosi, kad šitos rungtynės bus atsvara ir pagaliau pradėsim žaist savo žaidimą kurį žaidėme praeitą sezoną, nes iki šiol žaidėme tiktai pusę pajėgumo, tai tikiuosi,kad pagaliau bus komanda vėl, šiandien jau buvo panašu į praeitą sezoną ir labai dėl to džiaugiuosi.

„Pro Angel“ atkaklioje kovoje pranoko „Akademija“ (2019 kovo 05 d., antradienis, 22:19 val.)„MRU VSA“ nesugebėjo pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (50:82) (2019 kovo 05 d., antradienis, 21:46 val.)„GZP“ turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 20:22 val.)B lygoje pergalingai startavę „MRU VSA“ suklupo prieš „ICE“ (60:88) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 23:12 val.)„MRU VSA“ po pratęsimo palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ (99:93) (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nugalėjo „Akademiją“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:40 val.)„GZP“ pratęsė „Akademijos“ pralaimėjimų seriją (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 20:16 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo eilinę triuškinančią pergalę (2019 sausio 31 d., ketvirtadienis, 20:25 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:46 val.)