Kauno TPMC vs Advokatų kontora „Konsus“ (74:64)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 03 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ gana nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Advokatų kontora „Konsus“

2019 sausio 03 d., Ketvirtadienis, 20:40 val., peržiūros: 642

Ketvirtadienį, sausio 3 dieną, Kauno TPMC Didžiojoj salėj įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno TPMC“ bei svečių „Advokatų kontora „Konsus“. Pirmąjį kėlinuką kiek geriau sužaidė svečiai, tačiau antrąjį kėlinuką daugiau nei užtikrintai laimėjo aikštelės šeimininkai ir vėliau, susikrauto pranašumo nebarstė.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kurios žaidime buvo mažiau broko ir netrukus jie skaičiavo septynių taškų pranašumą. Vėliau abejose aikštelės pusėse įsivėlė komandos į šiokį tokį chaosą, kas į naudą išėjo aikštelės šeimininkams. Jie braukė savo atsilikimą iki dviejų taškų. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė ir „Konsus“ ekipai pavyko išsaugoti pranašumą savo rankose. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:17. Antrojo kėlinio pradžioje komandos dar keitėsi sėkmingais išpuoliais ir žaidė pakankamai apylygiai. Tačiau kėlinio pabaigoje „Kauno TPMC“ pradėjo bėgti į greitas atakas, smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir netrukus įgijo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 38:25.

Trečiojo kėlinio metu komandos ir toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais. Viso kėlinio metu skirtumas tarp komandų svyravo gana nežymiai ir likus žaisti dvi minutes, aikštelės šeimininkai turėjo 15-os taškų pranašumą. Niekas nepasikeitė ir per likusias porą minučių, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:43. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau žaidė taškas į tašką ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Visgi, likus žaisti tris minutes, „Konsus“ ekipa sužaidė neblogą atkarpą ir sumažino savo atsilikimą iki šešių taškų. Tačiau tai ir buvo viskas, kadangi „Kauno TPMC“ greitai atsakė keliais sėkmingais išpuoliais ir padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 74:64.

Algirdas Žadeikis („Kauno TPMC“):
“Kalėdinės ir Naujametinės naktys vis tiek turėjo įtakos. Žaidėm gal ne pačias geriausias varžybas, bet manau, kad ateityje bus geresnių rungtynių. O šiaip, pergalė yra pergalė“.

Rezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė Advokatų kontora „Konsus“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Pro Angels“ užtikrintai įveikė Advokatų kontora „Konsus“ ekipą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 20:20 val.) KM „Žalgiris“ rungtynių pabaigoje vis tik patiesė Advokatų kontora „Konsus“ komandą (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:06 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas nepasipriešino Advokatų kontora „Konsus“ (65:86) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:48 val.)„MRU VSA“ nesugebėjo pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (50:82) (2019 kovo 05 d., antradienis, 21:46 val.)B lygos lyderių akistatoje ‒ „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš Advokatų kontorą „Konsus“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 20:05 val.)„Akademijai“ nepavyko pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (64:72) (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Pirmosiose serijos rungtynėse triumfavo „Konsus“ (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su KM „Žalgiris“ ekipa (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Kauno TPMC“ tęsią sėkmingą B lygos startą, šį kart įveikdami „R2P Sport ‒ S/M“ (81:62) (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)