MRU VSA vs Advokatų kontora „Konsus“ (60:71)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 22 d., Antradienis, 20:30 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „MRU VSA“ (71:60)

2019 sausio 22 d., Antradienis, 22:14 val., peržiūros: 1030

Sausio 22d., Antradienį, Vidaus reikalų ministerijos sporto salėje įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „MRU VSA“ ir svečiai – Advokatų kontora „Konsus“.

Rungtynes aktyviai pradėjo šeimininkai, per pirmąsias minutes į priekį išsiverždami 7 taškais (7:0), tačiau „Konsus“ greit atsigavo ir pradėjo vytis varžovus. „MRU VSA“ krepšininkams nepavyko pelnyti nė taško antroje pirmojo ketvirčio dalyje, o tuo pasinaudoję svečiai susikrovė 9 taškų pranašumą – 9:18. Antrojo kėlinio pradžioje „Konsus“ padidino pranašumą iki 12, tačiau visą ketvirtį sėkmingai iš toli atakavę „MRU VSA“ sugebėjo prisivyti ir pirmosios rungtynių pusės pabaigoje išlyginti rezultatą – 32:32.

Antrąją rungtynių dalį ekipos pradėjo atkaklia kova taškas į tašką, tačiau įpusėjus trečiąjam kėliniui iniciatyvą perėmė svečiai – 45:54. Ketvirtąjį kėlinį sėkmingomis atakomis pradėjo „MRU VSA“ krepšininkai, sumažindami skirtumą iki 5 taškų (49:54), tačiau dar arčiau priartėti šeimininkams nebepavyko, įpusėjus kėliniui ekipas skyrė 6 taškai, tačiau užtikrintai žaidę „Konsus“ krepšininkai iškovojo pergalę – 60:71 (9:18, 23:14, 13:22, 15:17).

Advokatų kontora „Konsus“ nelengvai įveikė „ICE“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:39 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:24 val.)Po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:46 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po gražios dvikovos įveikė KM „Žalgiris“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „ICE“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)Advokatų kontora „Konsus“ paliko KM „Žalgirį“ be pergalių (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:34 val.)„GZP“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ (79:64) (2019 sausio 29 d., antradienis, 23:19 val.)Atkaklioje kovoje „Akademija“ įveikė „MRU VSA“ ekipą (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 21:32 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „GZP“ ekipą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 21:47 val.)