Advokatų kontora „Konsus“ vs Kauno TPMC (65:79)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 vasario 25 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

B lygos lyderių akistatoje ‒ „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš Advokatų kontorą „Konsus“

2019 vasario 25 d., Pirmadienis, 20:05 val., peržiūros: 513

Vasario 25 d., pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko B lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – Advokatų kontora „Konsus“ (12/2) ir svečiai – „Kauno TPMC“ (12/1).

Rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos, aktyviai ir rezultatyviai. Kėlinuko antroje pusėje A.Pelšs devyniais taškais leido „Kauno TPMC“ po pirmo kėlinio pirmauti 18:21.

Antrajame kėlinuke svečiams pavyko dar labiau nutolti – 24:31. Bet labai greitai Advokatų kontora „Konsus“ pasivijo iki 28:31. Visgi, technine bei nesportine varžovų pražangomis pasinaudoję „Kauno TPMC“ ekipos krepšininkai po E. Kulbokos tritaškio paskutinėmis kėlinio sekundėmis pirmavo 30:40.

Trečiame kėlinyje Advokatų kontora „Konsus“ po kelių tolimų metimų sumažino savo deficitą iki trijų taškų, bet E. Kulbokos rezultatyvus žaidimas leido „Kauno TPMC“ ekipai spurtuoti bei po trijų kėlinių jau pirmauti 43:60.

Ketvirtame kėlinyje svečiai neleido Advokatų kontorai „Konsus“ arčiau priartėti ir iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 65:79 (18:21, 12:19, 13:20, 22:19).

A. Žadeikis („Kauno TPMC“):

„rungtynės rytoj su Pro Angels bus labai įdomios. Mes visada einame tik kovoti ir stengsimės laimėti. Aišku, pirmas rungtynes pralošėme 19 taškų, bus labai sunku. Būtų įdomu, jeigu mūsų visi žaidėjai susirinktų.“

Rezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė Advokatų kontora „Konsus“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Kauno TPMC“ gana nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„Akademijai“ nepavyko pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (64:72) (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas nepasipriešino Advokatų kontora „Konsus“ (65:86) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:48 val.)„MRU VSA“ nesugebėjo pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (50:82) (2019 kovo 05 d., antradienis, 21:46 val.) KM „Žalgiris“ rungtynių pabaigoje vis tik patiesė Advokatų kontora „Konsus“ komandą (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:06 val.)„Pro Angels“ užtikrintai įveikė Advokatų kontora „Konsus“ ekipą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 20:20 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Pro Angels“ ekipa įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ ir tapo B lygos nugalėtojais (VIDEO, INTERVIU) (2019 gegužės 10 d., penktadienis, 22:05 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „MRU VSA“ ekipą (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 21:07 val.)„Kauno TPMC“ turėjo nemažai vargo kovoje su „GZP“ (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)