Akademija vs Advokatų kontora „Konsus“ (64:72)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 21:25 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Akademijai“ nepavyko pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (64:72)

2019 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 23:21 val., peržiūros: 623

Vasario 21d., Ketvirtadienį, 21:25val., Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Akademija“ ir svečiai – Advokatų kontora „Konsus“.

Rungtynės abi ekipos pradėjo atkaklia kova taškas į tašką, įpusėjus pirmąjam kėliniui rezultatas buvo lygus (10:10). Kėlinio pabaigoje „Konsus“ surengė keletą sėkmingų atakų pasibaigusiom tolimais metimais ir susikrovė 8 taškų persvarą (17:25), šeimininkai taip pat atsakė tritaškiu metimu ir sumažino skirutmą iki 5 – 20:25. Antrojo kėlinio pradžioje „Konsus“ padidino pranašumą iki dviženklio (20:30), tačiau praėjus 4 antrojo ketvirčio minutėm šeimininkai sumažino atsilikimą iki 4 taškų (29:33). Vis gi, pirmąją rungtynių pusę geriau užbaigę svečiai padidino skirtumą iki 7 – 38:45.

Antrąją rungtynių dalį 7 taškų atkarpa pradėję „Akademijos“ krepšininkai išlygino rezultatą (45:45), tačiau po to sekė ir „Konsus“ ekipos 10-ies taškų spurtas (45:55). Po trečiojo ketvirčio – 54:62. Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 3 taškų (59:62), tačiau „Konsus“ išliko ramūs ir arčiau varžovų nebeprisileido. Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo 12-ąją sezono pergalę, tuo tarpu „Akademija“ patyrė 6-ąją nesėkmę – 64:72 (20:25, 18:20, 16:17, 10:10).

Advokatų kontora „Konsus“ Andrius Šiaulys:

Smagios rungtynės, pasižaidėm, visada smagu lošt prieš Juknį. Laimėjo stipresni.

„MRU VSA“ nesugebėjo pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (50:82) (2019 kovo 05 d., antradienis, 21:46 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas nepasipriešino Advokatų kontora „Konsus“ (65:86) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Pro Angels“ užtikrintai įveikė Advokatų kontora „Konsus“ ekipą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 20:20 val.) KM „Žalgiris“ rungtynių pabaigoje vis tik patiesė Advokatų kontora „Konsus“ komandą (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:06 val.)B lygos lyderių akistatoje ‒ „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš Advokatų kontorą „Konsus“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 20:05 val.)„Akademija“ nepasigailėjo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Kauno TPMC“ gana nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)Rezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė Advokatų kontora „Konsus“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Akademija“ nelengvai susitvarkė su „ICE“ pasipriešinimu (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)Po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:02 val.)