KM „Žalgiris“ vs Advokatų kontora „Konsus“ (65:86)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ jaunimas nepasipriešino Advokatų kontora „Konsus“ (65:86)

2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 23:48 val., peržiūros: 850

2018 lapkričio 07 d., Trečiadienį, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje, įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių rungtynės kuriuose susitiko šeimininkai KM „Žalgiris“ ir svečiai Advokatų kontora „Konsus“.

Advokatų kontora „Konsus“ nuo pat rungtynių pradžios neketino ilgai tampytis su varžovais ir rungtynes pradėjo spurtu (0:9), visgi Žalgirio jaunimas kiek atsigavo ir baigiantis pirmąjam kėliniui sumažino atsilikimą (17:20)

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtuodami (3:17), kas leido kiek atsikvėpti ir ramiai pabaigti kėlinį ir prieš ilgąją pertrauką tūrėti solidų pranašumą (24:43).

Trečiajame kėlinyje abi komandos kiek labiau orientavosi į puolimą ir greitomis atakomis pelnė nemažai taškų, tačiau į visus KM „Žalgiris“ reidus, Advokatų kontora „Konsus“ atsakydavo tuo pačiu, kas leido prieš lemiamą ketvirtį tūrėti saugų pranašumą (51:68)

Lemiamam ketvirtyje tūrėtą saugų pranašumą svečiai išsaugojo, nors Žalgirio jaunimas dar bandė spurtuoti, tačiau patirtis parodė savo ir pergalę nesunkiai šventė Advokatų kontora „Konsus“ rezultatu 65:86 (17:20, 7:23, 27:25, 14:18)

Advokatų kontora „Konsus“ žaidėjas T.Mištautas:

Komandos pergalę šiandien lėmė sumesti metimai iš po krepšio, taip pat geras nusiteikimas, bet svarbiausias faktorius tikriausiai buvo patirtis, kas ir leido iškovoti šiandien pergalę

„Akademijai“ nepavyko pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (64:72) (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„MRU VSA“ nesugebėjo pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (50:82) (2019 kovo 05 d., antradienis, 21:46 val.) KM „Žalgiris“ rungtynių pabaigoje vis tik patiesė Advokatų kontora „Konsus“ komandą (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:06 val.)KM „Žalgiris“ nepasipriešino „GZP“ (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„Pro Angels“ užtikrintai įveikė Advokatų kontora „Konsus“ ekipą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 20:20 val.)B lygos lyderių akistatoje ‒ „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš Advokatų kontorą „Konsus“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 20:05 val.)Rezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė Advokatų kontora „Konsus“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:24 val.)„KM „Žalgiris““ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2018 gruodžio 07 d., penktadienis, 22:06 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „MRU VSA“ (71:60) (2019 sausio 22 d., antradienis, 22:14 val.)Po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:02 val.)