ASU ‒ Vytis 2 vs Huawei (57:102)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Vos penkiese susirinkę Huawei 'nušlavė' ASU ‒ Vytis 2

2017 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 22:27 val., peržiūros: 366

B lygos rungtynėse ketvirtadienio vakarą ASU ‒ Vytis 2 priėmė vos penkiese į susitikimą susirinkusius Huawei vyrukus. Nors susitikimo pradžioje atrodė, kad kova vyks gan atkakli ir sužaidus 4 minutes rezultatas vis dar buvo lygus 9:9 nuo šio momento pirmus tris tritaškius sumetęs U.Paškauskas ir ASU ‒ Vytis 2 kompanija visiškai užstrigo, o svečių atkarpa užsitęsė net iki 21:0 ir tik paskutinėm kėlinio sekundėm ją kiek apmažino L.Macijauskas tolimas metimas 12:28. Antrajame ketvirtyje šeimininkai raginami savo trenerio R.Ragausko stabilizavo padėtį ir skirtumas tarp komandų nustojo augti. Kiek sėkmingesnę atkarpą sužaidė A.Bulys pelnęs septyni savo komandos taškus, tačiau svečių gretose ir toliau sėkmingai po krepšiu darbavosi E.Jašinskas, kuris po savo atkovotų kamuolių ar gerų komandos draugų perdavimų išnaudojo savąsias progas ir po dviejų kėlinių jo ir komandos draugų pastangomis 31:46 priekyje Huawei.

Trečiajame ketvirtyje Huawei pradėjo tiesiog dominuoti, o taiklūs Ž.Jašinas metimai bei puikiai varžovų gynybą narstę K.Dimitrijevas ir J.Pocius perdavimai davė didelių „vaisių“ 47:69 po trijų ketvirčių. Ketvirtasis kėlinys virto tikru pasibėgiojimu scečiams, kurie perimdami kamuolius vieną po kito siuntė juos į varžovų krepšį. Skirtumas tarp komandų nuolat didėjo, o rungtynes gana nepadoriu skirtumu 57:102 laimėjo Huawei.

Po rungtynių nugalėtojų treneris A.Dervinskas buvo patenkintas Ž.Jašinas taiklia ranka, bei E.Jašinskas kova po krepšiu, – „Pačiam asmeniškai sunkios varžybos buvo jas visas išbėgioti“

Advokatų kontora„Konsus“ lengvai nugalėjo „ASU ‒ Vytis 2“ (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ ekipa (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)„ICE“ nukovė „ASU ‒ Vytis 2“ (68:56) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 09:09 val.)Negausiai surinkusi „R2P Sport ‒ S/M“ neatsilaikė prieš „ASU ‒ Vytis 2“ komandą (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)„Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ išsigelbėjo rungtynėse prieš „ASU ‒ Vytis 2“ (68:66) (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 22:42 val.)„Kauno autobusai“ nesunkiai įveikė jaunuosius „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„Huawei“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:27 val.) Huawei puikiose varžybose įveikė DNC ‒ Sporto fėja (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:17 val.)Tik po atkaklios kovos „Huawei“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:47 val.)