Huawei vs DNC ‒ Sporto fėja (79:77)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Huawei puikiose varžybose įveikė DNC ‒ Sporto fėja

2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 22:17 val., peržiūros: 622

Sekmadienio vakarą B lygos varžybose susitiko Huawei bei DNC ‒ Sporto fėja ekipos. Abi komandos neabejotinai šiame sezone sieks tik aukščiausių tikslų, abi buvo dar nepatyrę pralaimėjimo skonio, tad tai žadėjo įdomią kovą. Nors po poros P.Lekečinskas dvitaškių ir V.Vainauskas taiklios baudos Huawei pirmavo 5:0 jų persvara greitai išgaravo, o DNC ‒ Sporto fėja atrodo įjungę aukštesnę pavarą greitai pradėjo tolti ir po pirmo ketvirčio pirmavo jau 25:16. Antrajame ketvirtyje DNC ‒ Sporto fėja ir toliau diktavo sąlygas rungtynėse. Įgiją dviženklį pranašumą jie nesiruošė jo paleisti. Kėlinio viduryje po I.Grigaravičius dvitaškio komandas skyrė jau 20 taškų ir po truputį atrodė, kad nugalėtojas darosi aiškus, tačiau Huawei vedini K.Dimitrijevas bei V.Vainauskas puolime bei sėkmingai kamuolius kovojančio E.Jašinskas dar iki pertraukos tipdė skirtumą perpus 36:46.

Sėkmingos G.Jevstignejevas, bei R.Pocius atkarpos vėl leido pabėgti DNC ‒ Sporto fėja komandai trečiajame ketvirtyje iki 42:59, tačiau Huawei ir toliau rodė tvirtą charakterį dar kartą mažindami skirtumą iki devynių ir vėl grįždami į rungtynes kovai dėl pergalės 52:61. Nors ketvirtojo k4linio pradžioje skirtumas nemažėjo, bet jam įpusėjus keletas taiklių E.Jašinskas ir Ž.Jašinas metimų dar labiau artino Huawei prie varžovų, o toliau varžovų gynybą savo reidais pjaustę K.Dimitrijevas bei V.Vainauskas galiau pasiekė savo likus 3 minutes Huawei jau turėjo trijų taškų pranašumą. Likus minutei užvirė tikra drama, G.Jevstignejevas dvitaškiu iš po krepšio atstatė pusiausvyrą, abi komandos apsikeitė netiksliomis atakomis, o likus 10 sekundžių iki 4 kėlinio pabaigos ir varžovams žaidžiant ties pražangos riba puikiu reidu du taškus pernė, A.Dervinskas. Paskutinioji DNC ‒ Sporto fėja ataka ir K.Meiliūnas dvitaškis skriejo pro šalį ir Huawei šventė stulbinančią pergalę 79:77.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų komandos žaidžiantysis treneris A.Dervinskas džiaugėsi pergale, bet nedaugžodžiavo : – Pergalę lėmė gynyba.

Taškų lenktynėse ‒ „DNC ‒ Sporto fėjos“ pergalė (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)Permainingose rungtynėse „Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandos (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 01:33 val.)Antrąją rungtynių pusę užtikrintai sužaidę „DNC ‒ Sporto fėja“ įveikė „Huawei“ (96:65) (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 21:22 val.)„ASU ‒ Vytis 2“ visdar be pergalių ‒ krito ir prieš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandą (2018 vasario 02 d., penktadienis, 00:26 val.)Permainingoje kovoje „Akademija“ įveikė „Huawei“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC“ įveikė „Huawei“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:57 val.)„Kauno TPMC“ turėjo pripažinti „DNC ‒ Sporto fėja“ pranašumą (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „Kauno autobusai“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Huawei“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:27 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „DNC – Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš „Grizlius“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:05 val.)