Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ vs Huawei (76:91)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 vasario 06 d., Antradienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Huawei“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Sabonio KC 2000 I – „Beko“

2018 vasario 06 d., Antradienis, 22:27 val., peržiūros: 631

Antradienį, vasario 6 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Sabonio KC 2000 I – „Beko“ bei svečių „Huawei“. Aikštelės šeimininkai susirinko ne pilno pajėgumo ir tai išryškėjo jau nuo antrojo kėlinio, kuomet svečiai labiau pasistengė gynyboje ir susikrovė reikalingą pranašumą iškovoti pergalei.

Rungtynes komandos pradėjo gan aukštu žaidimo ritmu ir tuo pačiu dažnai jų atakos pasibaigdavo sėkmingai. Viso kėlinio metu komandos žaidė gana apylygiai. Aikštelės šeimininkai naudojosi savo greičiu, o svečiai savo ūgio ir svorio pranašumu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:23. Antrojo kėlinuko pradžioje „Huawei“ ekipa pradėjo gintis zonine gynyba ir taip apsunkino gyvenimą „Sabonio KC 2000 I – „Beko“ komandai puolime. Netrukus svečiai pradėjo tolti nuo savo varžovų ir įgijo šešių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai pradėjo dažnai klysti ir leido savo varžovams pelnyti lengvus taškus greitajame puolime ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 38:50.

Antrąją rungtynių pusę kur kas užtikrinčiau pradėjo „Huawei“ ekipa ir be didesnių sunkumų puikiai atstovėjo gynyboje ir tai leido jiems spurtuoti 16:2 ir įgyti jau triuškinantį pranašumą. Tačiau kėlinuko pabaigoje geriau atrodė „Sabonio KC 2000 I – „Beko“ ekipa, kuri ketvirtį užbaigė laimėdama atkarpą 12:4 ir taip šiek tiek sumažino savo atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 52:70. Lemiamas ketvirtis beliko tik formalumas ir komandos jau žaidė pilnai atsipalaidavusios. „Sabonio KC 2000 I – „Beko“ taip ir nepavyko mesti rimtesnio iššūkio „Huawei“ ekipai ir pastaroji iškovojo pergalę rezultatu 76:91.

Aurimas Dervinskas („Huawei“):
“Žaidėme atsipalaidavę ir varžybos tokios gavosi – pusiau treniruotė. Varžovai nesusirinko, tai lengvai laimėjom“.

„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)„ICE“ antrą kartą įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:39 val.)Tik po atkaklios kovos „ICE” įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ekipą (2018 kovo 16 d., penktadienis, 00:33 val.)BC „Amber Grill“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Sabonio KC 200 I ‒ „Beko“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „Kauno autobusai“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)Geras „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ekipos puolimas leido iškovoti pergalę prieš Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Geresnis puolimas leido „Kauno autobusai“ ekipai įveikti jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Tik po atkaklios kovos „R2P Sport – S/M“ įveikė Sabonio KC I – „Beko“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Tik po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 I – „Beko“ įveikė „ICE“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „ICE“ (87:81) (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)