ASU ‒ Vytis 2 vs R2P Sport ‒ S/M (84:75)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Negausiai surinkusi „R2P Sport ‒ S/M“ neatsilaikė prieš „ASU ‒ Vytis 2“ komandą

2018 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 23:16 val., peržiūros: 617

Vasario 22- ąją dieną, ketvirtadienį, A. Stulginskio universiteto sporto salėje, buvo sužaistos KKL „B“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ASU ‒ Vytis 2“ priemė svečius „R2P Sport ‒ S/M“. Svečiai buvo iškovoję keturias pergales ir dešimt kartų buvo pralaimėję, o „ASU ‒ Vytis 2“ buvo laimėję vos vieną kartą per penkioliką rungtynių.

Rungtynėse pirmi taškus pelnė šeimininkai, bet netrukus tuo pačiu atsakė ir jų varžovai, nors komandos žaidė lygiai, antroje ketvirčio pusėje svečiams pavyko atitrūkti, o nežymią persvarą „R2P Sport ‒ S/M“ komanda išlaikė iki kėlinio pabaigos – 13:16. Antro kėlinio pirmomis minutėmis R. Rakausko auklėniai pradėję spausti varžovus ir tai davė rezultatų. Šeimininkai ne tik pradėjo mažinti deficitą, bet ir išsiveržė į priekį. Puikiai visą kėlinuką atakavę šeimininkai pelnė 27 taškus ir prieš ilgąją pertrauką įgijo dviženklį pranašumą – 40:29.

Po ilgosios pertraukos komandos apsikeitė taikliais metimais, tačiau šeimininkai nebeatakavo taip užtikrintai, o ir gynyba vis dažniau ėmė braškėti. Tuo ypač naudojosi I.Jančiukas kėlinio pabaigoje prapliupęs tritaškiais. „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkai keliais dvitaškiais sugebėjo stabilizuoti padėti, tačiau kėlinio pabaigoje I.Jančiukas dukart pataikė iš toli rungtynėse stojo lygybė – 59:59. Ketvirtasis kėlinukas nebebuvo toks rezultatyvus – svečiai į rungtynes atėjo tik septyniese, o šeimininkai spausdami varžovus taip pat išnaudojo daug jėgų. Lemiamą ketvirtį vėl geriau pradėjo „ASU ‒ Vytis 2“ komanda ir sužaidės keturias minutes atstatė 8 taškų pranašumą (73:65). Svečiai sunkiai rado būdų kaip rinkti taškus, o puolimą kartais pagyvindavo tolimi metimai, bet jaunesni jų oponentai puolime jautėsi geriau ir neleido atkurti intrigos mačo pabaigoje ir iškovojo pergalę 84:75 (13:16, 27:15, 19:28, 25:16).

Permainingoje kovoje „R2P Sport – S/M“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:12 val.)„Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ išsigelbėjo rungtynėse prieš „ASU ‒ Vytis 2“ (68:66) (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 22:42 val.)Kovingumu ir noru varžovus pranokę „R2P Sport ‒ S/M“ kiek nelauktai nugalėjo „Kauno TMPC“ ekipą (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ ekipa (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:22 val.)Tik po atkaklios kovos „R2P Sport – S/M“ įveikė Sabonio KC I – „Beko“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)„Kauno autobusai“ nesunkiai įveikė jaunuosius „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„ICE“ nukovė „ASU ‒ Vytis 2“ (68:56) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 09:09 val.)Gerą puolimą antroje rungtynių pusėje pademonstravusi „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa parbloškė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 23:22 val.)„ICE“ po nelengvos kovos palaužė „ASU ‒ Vytis 2“ ekipos pasipriešinimą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)