ICE vs ASU ‒ Vytis 2 (68:56)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 24 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ nukovė „ASU ‒ Vytis 2“ (68:56)

2018 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 09:09 val., peržiūros: 652

Sausio 24 dieną, V. Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje, įvyko B lygos, „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „ICE“ ir svečiai „ASU ‒ Vytis 2“.

Pirmajame kėlinyje vyravo greitas ir kontaktinis žaidimas (8:8), vėliau komandos apsiramino ir pasipylė netaiklių metimų serija, bet taikliu tritaškiu metimu pirmąjį kėlinį užbaigia B.De Vries taip suteikdamas 1 taško pranašumą svečiams po pirmojo kėlinuko (12:13).

Antrajame ketvirtyje vyko ir toliau atkakli kova ir neivienai komandai nepavyko labiau atitrūkti nuo varžovų (22:21). Prieš antrojo ketvirčio pabaiga ir vėl svečių žaidėjas B.De Vries įmetą taiklū tritaškį metimą, bet šį kart tik sumažina atsilikimą iki 2 taškų (31:29).

Trečiajame kėlinuke „ICE“ spurtavo 11:2, kas jiems leido susikrauti kėlinio viduryje 11 taškų pranašumą (42:31). Šeimininkai ir toliau persvarą laikė savo rankose, kas jiems leido užbaigti trečiąjį ketvirtį turint 8 taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje „ICE“ nebuvo pasirenge atiduoti pergalės varžovams, todėl visą ketvirtąjį kėlinį persvarą laikė savo rankose ir neleido varžovams prisivyti, todėl pergalę šventė „ICE“ rezultatu 68:56 (12:13, 19:16, 19:13, 18:14). „ICE“ tai buvo penktoji pergalė, o tuo tarpu „ASU ‒ Vytis 2“ dar nepatyrė pergalės skonio.

„ICE“ komandos treneris ir žaidėjas T.Jonkus:

Komandos pergalę lėmė geresnė gynybą antroje rungtynių pusėje, kuri buvo kur kas geresnė nei pirmojoje, joje leidome varžovams gan laisvai mėtyti, to pasekoje pataikė jų aukšti žaidėjai, kurie turėjo nepataikyti, bet pataikė. Antroje pusėje gerai keitėmes dengiamaisiais, todėl buvo aktyvesnė gynyba ir greitesnis žaidimas.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ ekipa (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:22 val.)„ICE“ po nelengvos kovos palaužė „ASU ‒ Vytis 2“ ekipos pasipriešinimą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 23:18 val.)„ICE“ nesunkai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:58 val.)Advokatų kontora„Konsus“ lengvai nugalėjo „ASU ‒ Vytis 2“ (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ išsigelbėjo rungtynėse prieš „ASU ‒ Vytis 2“ (68:66) (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 22:42 val.)„Kauno autobusai“ nesunkiai įveikė jaunuosius „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Negausiai surinkusi „R2P Sport ‒ S/M“ neatsilaikė prieš „ASU ‒ Vytis 2“ komandą (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Atkakliose rungtynėse „ICE“ namuose palaužė „R2P Sport – S/M“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:56 val.)„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „Boom“ & Basket24.lt (68:65) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)