Kauno TPMC vs ASU ‒ Vytis 2 (92:63)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ ekipa

2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 22:22 val., peržiūros: 765

Vasario 4- ąją dieną, sekmadienį, A. Stulginskio universiteto sporto salėje, buvo sužaistos KKL „B“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose „Kauno TPMC“ (7/5) žaidė su „ASU ‒ Vytis 2“ (0/12) krepšininkais.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu ir įpusėjus pirmajam kėlinukui rungtynėse buvo lygybė 7:7. Visgi, „Kauno TPMC“ pataikė kelis tolimus metimus, kurie leido nutolti ir po pirmo kėlinuko pirmauti 18:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Kauno TPMC“ spurtavo ir įpusėjus kėlinukui jau pirmavo 33:15. Ir toliau rungtynėse visas žaidimo gijas laikę „Kauno TPMC“ krepšininkai pasibaigus kėlinukui jau pimavo dvigubu skirtumu 46:23.

Trečiajame kėlinuke įsižaidė „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkas N.Groen, kurio metimai leido šiek tiek priartėti – 50:32. Bet tada du iš eilės tritaškius įsūdė I.Krukonis ir „Kauno TPMC“ vėl nutolo – 67:45.

Ketvirto kėlinuko pradžioje „Kauno TPMC“ dar labiau nutolo – 81:50. Rungtynių pabaigoje vaizdas aikštelėje nesikeitė, o „Kauno TPMC“ iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 92:63 (18:14, 28:9, 21:22, 25:18).

A. Žadeikis („Kauno TPMC“) apie ekipos pasirodymą pirmajame etape:

„negalėčiau pasakyti, kad gerai, bet negalėčiau pasakyti, kad ir blogai. Sudėtis pas mus visai nebloga, mes turbūt galėtume kovoti dėl vietos pirmajame trejetuke, bet blogai buvo mums, kad labai stipriai mus persekiojo traumos. Daug buvo pačioje pradžioje traumų, kai kas su darbais negalėjo susiderinti, ne visi lankė varžybas, buvo kad vos vos penkis buvo galima surinkti. Šiaip pakliuvus į A lygą, su tokiu lankomumu ir jeigu ir toliau mus traumos lydės, tai nieko gero, bus labai sunku. Bet labai smagu, kad pakliuvom į A lygą. Jeigu, duos Dievas, būsime visi sveiki, gerai rinksimės, manau, turėtume A lygoje pakovoti normaliau.“

„Kauno autobusai“ nesunkiai įveikė jaunuosius „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„ICE“ nukovė „ASU ‒ Vytis 2“ (68:56) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 09:09 val.) „Kauno TMPC“ įveikė „Amber Grill“ ekipą (2018 vasario 01 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Advokatų kontora„Konsus“ lengvai nugalėjo „ASU ‒ Vytis 2“ (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Negausiai surinkusi „R2P Sport ‒ S/M“ neatsilaikė prieš „ASU ‒ Vytis 2“ komandą (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)„ICE“ po nelengvos kovos palaužė „ASU ‒ Vytis 2“ ekipos pasipriešinimą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Kauno TPMC“ tiesiausiu keliu žengė į A lygos pusfinalį (2018 balandžio 17 d., antradienis, 23:16 val.)„Kauno TPMC“ turėjo pripažinti „DNC ‒ Sporto fėja“ pranašumą (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC“ įveikė „Huawei“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:57 val.)