Advokatų kontora „Konsus“ vs ASU ‒ Vytis 2 (79:55)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 07 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Advokatų kontora„Konsus“ lengvai nugalėjo „ASU ‒ Vytis 2“

2017 gruodžio 07 d., Ketvirtadienis, 22:44 val., peržiūros: 772

Ketvirtadienį, gruodžio 7-ąją dieną, A. Sabonio krepšinio centro antroje sporto salėje įvyko B lygos, kuriuose susitiko šeimininkų Advokatų kontora„Konsus“ ir svečių „ASU ‒ Vytis 2“ komandos.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai (2;2), (5:5), (10:10), o pasibaiginėjus pirmajam kėlinukui po taiklių L. Jasevičiaus baudų Advokatų kontora„Konsus“ pirmavo (16:15).

Antrajį kėlinuką tai pat abi komandos žaidę apylygiai. Prasidėjus aštuntai minutei, šeimininkų komanda parodė savo užsispyrumą ir taikliais mėtimais išsiveržė į priekį (30:25).

Trečiąjį kėlinuką „ASU ‒ Vytis 2“ komanda, pavyko pasivyti šeiminkus su taikliais mėtimais (36:36). Bet įpusėjus kėliniui, Advokatų kontora„Konsus“komanda įsiveržę į priekį. (53:39).

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai neatsipalaidavo, toliau naudodamiesi varžovų klaidomis vertė jas į greitus ir lengvus taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu (79:55).

Advokatų kontora„Konsus“ treneris Andrius Šiaulys: Buvo smagios rungtynės visi pasižaidėm.

„Advokatų kontora „Konsus“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 20:28 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po gražios kovos palaužė „Kauno TMPC“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:18 val.)Advokatų kontora „Konsus“ peržengė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:11 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ tapo „B“ lygos čempionais (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 23:44 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ ekipa (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Advokatų kontora „Konsus““ turėjo pripažinti „Huawei“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:51 val.)„ICE“ nukovė „ASU ‒ Vytis 2“ (68:56) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 09:09 val.)Advokatų kontora „Konsus“ gana užtikrintai įveikė ICE pasipriešinimą (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)Permainingose rungtynėse „Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandos (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 01:33 val.)„Kauno autobusai“ nesunkiai įveikė jaunuosius „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)