ASU ‒ Vytis 2 vs Kauno autobusai (74:110)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 20:05 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Kauno autobusai“ nesunkiai įveikė jaunuosius „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkus

2018 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 21:45 val., peržiūros: 682

Sausio 25 dieną, 20:05 val., A. Stulginskio universiteto sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos „ASU ‒ Vytis 2“ (šeimininkai) ir „Kauno autobusai“ (svečiai). Jau pirmojo kėlinuko metu tapo aišku, kad šiandien intrigos nebus. Negausiai susirinkę „ASU ‒ Vytis 2“ ekipos žaidėjai visiškai nesugebėjo sustabdyti varžovų puolimo. Skirtumas augo su kiekviena minute, o galutinis rezultatas skelbė triuškinamą „Kauno autobusų“ pergalę 74:110 (16:28, 16:32, 20:25, 22:25).

Rungtynių pradžioje komandos įsivažiavo sunkiai, taškų skaičius augo iš lėto, tačiau sužaidus vos keletą minučių „Kauno autobusai“ apsiprato aikštėje ir dar pirmojo kėlinuko metu nutolo per dviženklį atstumą. Antrojo ketvirčio pradžioje „ASU ‒ Vytis 2“ komanda pateko tik į dar gilesnę duobę, žaidėjai prametė kone viską ir stipriai paleido varžovus tolyn. Svečiai pasiekė net ir triuškinamą, daugiau nei 30 taškų persvarą. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Kauno autobusams“ pirmaujant kone dvigubai 32:60.

Antroje rungtynių dalyje savo šansą puolime gavo ir „ASU ‒ Vytis 2“. Dabar svečiai pro pirštus žiūrėjo į gynybą ir leido varžovams rinkti lengvus taškus. Skirtumas vienu metu sumažėjo iki 23 taškų, bet tai buvo tik trumpas momentas. Rungtynių pabaigoje „Kauno autobusai“ dar labiau nutolo, perkopė 100 taškų ribą ir pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu 74:110.

Audrius Juodelis („Kauno autobusai“):

„geros rungtynėse, lengva pergalė. O varžovai dar labai jauni, jiems dar viskas priešakyje“.

Geresnis puolimas leido „Kauno autobusai“ ekipai įveikti jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ ekipa (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Kauno autobusai“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Kauno autobusai“ be vargo įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)„ICE“ nukovė „ASU ‒ Vytis 2“ (68:56) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 09:09 val.)Advokatų kontora„Konsus“ lengvai nugalėjo „ASU ‒ Vytis 2“ (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„ICE“ po nelengvos kovos palaužė „ASU ‒ Vytis 2“ ekipos pasipriešinimą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 23:18 val.)Negausiai surinkusi „R2P Sport ‒ S/M“ neatsilaikė prieš „ASU ‒ Vytis 2“ komandą (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)„Kauno autobusai“ išlygino serijos su „Kauno TPMC“ rezultatą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)