Kauno autobusai vs Akademija (110:87)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno autobusai“ užtikrintai įveikė „Akademiją“

2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 22:50 val., peržiūros: 771

Sausio 8 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno autobusai“ priemė svečius „Akademiją“. „Kauno autobusai“ buvo iškovoję šešias pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Akademijos“ sąskaitoje buvo aštuonios pergalės ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynes geriau pradėjo „Akademija“, kuri pelnė penkis taškus be atsako. Į tai „Kauno autobusai“ atsakė dviem tritaškiais ir dvitaškiu (8:5). Baigiantis trečiai minutei rezultatas buvo lygus (8:8). Šeštą minutę spurtą pradėjo „Kauno autobusai“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (20:13). Paskutines tris kėlinio minutes komandos žaidė lygiai, o šiek tiek geresnė kėlinio pabaiga leido „Kauno autobusams“ padidinti persvarą iki 10 taškų (29:19).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų dvitaškiu, bet netrukus penkis taškus be atsako pelnė „Akademija“ (31:24). Prasidėjus trečiai minutei spurtą pradėjo „Kauno autobusai“, kurie pelnė 10 taškų be atsako (41:24). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Akademija“ sumažino varžovų persvarą iki 11 taškų (43:32). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o sužaidus pusę rungtynių komandas skyrė 14 taškų (53:39).

Trečio kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Akademija“, o vėliau tris metimus iš eilės pataikė „Kauno autobusai“ (59:41). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 17 taškų (73:56). Per likusį laiką „Akademija“ „Kauno autobusų“persvarą sumažino dar dviem taškais (78:63).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis taikliu „Akademijos“ tritaškių dėka skirtumas sumažėjo iki 11 taškų (82:71). Netrukus spurtą pradėjo „Kauno autobusai“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (89:71). Šeštą minutę, po aštuonių be atsako pelnytų taškų skirtumas sumažėjo iki 12 taškų (94:82). Visgi paskutinėmis rungtynių minutėmis „Kauno autobusai“ žaidė užtikrintai ir pasiekė septintą pergalę (110:87). „Akademija“ pralaimėjo antrą kartą.

„Kauno autobusų“ treneris A.Juodelis: „Šiandien susirinkome septyniese, bet to užteko. Priekinės linijos žaidėjų buvo. Buvome užpykę dėl praeitų rungtynių. Buvome ne pilnos sudėties ir nepavyko laimėti. Pabaigoje nuleidome rankas. Šiandien buvo sportinis pyktis. Nuosekliai, gražiai po truputi didinome persvarą, pirmavome. Vėliau skirtumas išaugo iki 20 taškų. Norėjome išlaikyti didelę persvarą, nes dar laukia kitos rungtynės su šia komanda. Norėjome, kad skirtumas būtų didesnis.“ Paklaustas, ar mano, jog čia stipriausios lygos komandos, treneris atsakė: „Taip. Mes likome su vienu pralaimėjimu, o jiem uždirbome antrą.“

„Kauno autobusai“ be vargo įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Kauno autobusai“ nesunkiai įveikė jaunuosius „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ ir žengia į A lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Kauno autobusai“ išlygino serijos su „Kauno TPMC“ rezultatą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Kauno autobusai“ pergalingai startavo B lygos pirmenybėse (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:06 val.)A lygos turnyrinės lentelės lyderių dvikovoje „Kauno autobusai“ įveikė „Huawei“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 00:49 val.)Geresnis puolimas leido „Kauno autobusai“ ekipai įveikti jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Kauno TPMC“ palaužė „Kauno autobusus“ ir keliauja į „A“ lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Kauno autobusai“ iššvaistė persvarą, bet pergalę savo rankose išsaugojo (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Kauno autobusai“ „A“ lygoje finišavo iškovodami bronzos medalius (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 00:00 val.)