Kauno autobusai vs Advokatų kontora „Konsus“ (93:71)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 12 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno autobusai“ be vargo įveikė „Advokatų kontora „Konsus“

2018 kovo 12 d., Pirmadienis, 22:10 val., peržiūros: 756

Pirmadienį, kovo 12 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „A“ lygos, antrojo etapo rungtynės tarp vietos „Kauno autobusai“ bei svečių „Advokatų kontora „Konsus“. Aikštelės šeimininkai per pirmąją rungtynių pusę susikūrė dviženklį pranašumą, kurį jie vėliau be didesnio vargo išsaugojo ir iškovojo pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tačiau tuomet gerą atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai, kurie įgijo devynių taškų pranašumą. Vėliau kelias sėkmingas atakas surezgė „Konsus“ ir sumažino atsilikimą iki keturių, bet ketvirtį „Kauno autobusai“ užbaigė taikliu dvitaškiu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 24:18. Antrojo kėlinio metu komandos žaidė gana apylygiai ir tik vėliau aikštelės šeimininkams pavyko įgyti jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 43:32.

Trečiojo kėlinio pradžioje gan neprastą atkarpą sužaidė „Kauno autobusai“, kuriems pavyko įgyti 17-os taškų pranašumą. Tuomet gyvybės ženklus parodė ir „Advokatų kontora „Konsus“, kuriems pavyko sumažinti atsilikimą iki dešimties, bet ketvirtį kiek geriau užbaigė šeimininkai ir rezultatas po trijų ketvirčių buvo 71:57. Lemiamo ketvirčio metu niekas per daug nesikeitė. Aikštelės šeimininkai ir toliau sėkmingai laikė savo varžovus užnugaryje ir nė neleido jiems pagalvoti apie pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 93:71.

Audrius Juodelis („Kauno autobusai“):
“Na, šiandien jau gynyba buvo geresnė – 71-as praleistas taškas. Aišku, gal ir varžovų pataikymas buvo silpesnis, bet kaip leidžia priešininkas, taip jie ir pataiko. Strigo tik tritaškiai, o taip tai komandinis gražus žaidimas buvo. Dvitaškius gerai pataikėm, kamuolius atsikovojom, apsigynėm ir laimėjom normaliai“.

„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nesunkiai įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Kauno autobusai“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pratęsime palaužė Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 18:10 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nusileido Advokatų kontora „Konsus“ (70:82) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Huawei“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Kauno autobusai“ nesunkiai įveikė jaunuosius „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Advokatų kontora „Konsus““ viena koja pusfinalyje (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)