BC „Boom“ & Basket24.lt vs R2P Sport ‒ S/M (77:88)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Permainingoje kovoje „R2P Sport – S/M“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt

2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 21:12 val., peržiūros: 843

Sekmadienį A.Sabonio KC įvyko B lygos atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko BC „Boom“ & Basket24.lt ir svečių teisėmis atvykę „R2P Sport – S/M“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau „R2P Sport – S/M“ ekipa pasinaudojo varžovų klaidomis ir greitomis atakomis atitrūko nuo varžovų. Ketvirčio pabaigoje R.Sebecko ir O.Margelio pastangomis skirtumas sumažėjo iki trijų taškų ( 19:22). Antrame kėlinyje svečiai vėl susikrovė dviženklį pranašumą, o BC „Boom“ & Basket24.lt vėl pradėjo strigti kietoje varžovų gynyboje. „R2P Sport – S/M“ kaip iš natų sužaidė visą antrąjį ketvirtį ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 17 taškų pranašumą – 37:54.

Po ilgosios pertraukos „R2P Sport – S/M“ pradėjo sausa atkarpa 10:0 , o R.Sebecka toliau žaidė įspūdingai ir metė tritaškius metimus be klaidų ir trečio kėlinuko pabaigoje sugebėjo net išlyginti rezultatą ( 61:64). Ketvirtame kėlinyje R.Sebecka toliau tempė komandą ant pečių ( pataikė iš eilės 8 tritaškius metimus), tačiau jo vieno pastangų nepakako, o „R2P Sport – S/M“ demonstravo komandinį žaidimą, kur atstatė turėtą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 77:88 (19:22, 18:32, 24:10, 16:24)

,,R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė ,,BC „Boom“ & Basket24.lt“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:23 val.)Tik po atkaklios kovos „Huawei“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:47 val.)Tik po atkaklios kovos „R2P Sport – S/M“ įveikė Sabonio KC I – „Beko“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.)Ketvirtame kėlinyje BC „Amber Grill“ įrodė pranašumą prieš BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 sausio 02 d., antradienis, 21:51 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.)Tris kėlinius pagirtinai kovoję ASU ‒ Vytis 2 ketvirtajame sulūžo prieš BC „Boom“ & Basket24.lt. (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)Negausiai surinkusi „R2P Sport ‒ S/M“ neatsilaikė prieš „ASU ‒ Vytis 2“ komandą (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Įtemptame trileryje „Akademija“ palaužė „BC „Boom“ & Basket24.lt (65:63) (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:09 val.)„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „Boom“ & Basket24.lt (68:65) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)