BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva vs BC „Boom“ & Basket24.lt (82:65)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 23 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą

2017 spalio 23 d., Pirmadienis, 22:25 val., peržiūros: 875

Pirmadienį, spalio 23 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje startavo B lygos pirmenybės, kuriose susitiko BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (šeimininkai) ir BC „Boom“ & Basket24.lt (svečiai).

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, o įpusėjus pirmajam kėlinukui po tikslaus M. Kabašinsko dvitaškio, BC „Boom“ & Basket24.lt pirmavo 7:8. Visgi, kėlinuko antroje pusėje solidžiau atrodę BC „Gazuoto pieno“ ‒ Arnuvos krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po pirmo kėlinuko buvo priekyje 21:17.

Antrajame kėlinuke BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva labai greitai susikrovė dviženklią persvarą ir po dviejų iš eilės sėkmingų V. Sutkaus greitų atakų pirmavo 31:19. Tada po tritaškį pataikė svečių krepšininkai P.Mitkus ir O.Margelis, bet tai negelbėjo. Įpusėjus susitikimui vis dar dviženklia persvara 46:32 priekyje buvo BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva.

Trečiajame kėlinuke BC „Boom“ & Basket24.lt suaktyvino gynybą, kas iškart davė vaisių. Įpusėjus ketvirčiui po taiklaus A. Stanevičiaus metimo svečiai priartėjo iki 54:47. Bet į tai iškart J.Pileckas atsakė tokiu pat taikliu tolimu metimu, bet kėlinuko pabaigoje BC „Boom“ & Basket24.lt dar labiau sušvelnino pranašumą – 57:52.

Ketvirtajame kėlinuke M.Semėnas smeigė tritaškį, po kurio rezultatas tapo 66:56 ir rungtynėse įvyko lemiamas lūžis. BC „Boom“ & Basket24.lt žaidimas sustojo, šeimininkų krepšininkas M.Stankevičius pataikė du tritaškius ir BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva šventė pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 82:65 (21:17, 25:15, 11:20, 25:13).

BC „Gazuoto pieno“ ‒ Arnuvos treneris J. Eibukas: „varžovai nesusirinko pilnos sudėties. O aš, šeštadienį, pasidariau varžovų skautingą ir tapo viskas aišku.

BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva įveikė BC „Amber Grill“ penketuką ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nesunkiai įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.) BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pamokė R2P Sport ‒ S/M vyrus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva išvargo sunkią pergalę prieš „Huawei“ (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:24 val.),,R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė ,,BC „Boom“ & Basket24.lt“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:23 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nusileido Advokatų kontora „Konsus“ (70:82) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Tik po atkaklios kovos „Huawei“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:47 val.)Puikią gynybą pademostravę BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva krepšininkai įveikė „Kauno autobusus“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:05 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva po pratesimo atsilaikė prieš „ICE“ ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės (96:95) (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)