R2P Sport ‒ S/M vs BC „Boom“ & Basket24.lt (63:54)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

,,R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė ,,BC „Boom“ & Basket24.lt“

2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 19:23 val., peržiūros: 668

Sekmadienį, balandžio 15 – ąją dieną, A. Sabonio centro salėje įvyko B lygos atkrintamosios varžybos tarp šeimininkų R2P Sport ‒ S/M ir svečių BC „Boom“ & Basket24.lt.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pirmojo ketvirčio viduryje šoktelėjo „R2P Sport ‒ S/M “ komanda, kurie įgijo kelių taškų pranašumą. „R2P Sport ‒ S/M “ komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutės, „R2P Sport ‒ S/M “ pavyko padidinti savo rezultatą tik vienų tašku 18:12.

Antrame kėlinyje svečiai išlygino rezultatą – 21:21. Vis dėlto, likus žaisti tris minutes „R2P Sport ‒ S/M“ žaidėjas H.Paulauskas pataikęs 6 taškus, padėjo komandai pasprukti nuo priešininkų – 29:25.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Visgi, tuomet svečiai ekipa išlygino rezultatą (31:31). Tuomet geresnę atkarpą apturėjo „R2P Sport ‒ S/M“ ir vėl pabėgo nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 46:36.

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyti, kad „ R2P Sport ‒ S/M“ iškovos pergale, rezultatu 63:54.

,,R2P Sport ‒ S/M“ komandos kapitonas M.Juščius: Pergalę lėmė tai, kad viso žaidimo metu išlaikėme koncentracija, buvome labai užsivedė, palaikėme vieni kitus.

Permainingoje kovoje „R2P Sport – S/M“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:12 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.)Tik po atkaklios kovos „Huawei“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:47 val.)„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „Boom“ & Basket24.lt (68:65) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.)Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidusi „Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 21:06 val.)Įtemptame trileryje „Akademija“ palaužė „BC „Boom“ & Basket24.lt (65:63) (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:09 val.)Tik po atkaklios kovos „R2P Sport – S/M“ įveikė Sabonio KC I – „Beko“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Ketvirtame kėlinyje BC „Amber Grill“ įrodė pranašumą prieš BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 sausio 02 d., antradienis, 21:51 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)