Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ vs R2P Sport ‒ S/M (86:93)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tik po atkaklios kovos „R2P Sport – S/M“ įveikė Sabonio KC I – „Beko“ ekipą

2018 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 20:18 val., peržiūros: 586

Ketvirtadienį A.Sabonio KC įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Sabonio KC I – „Beko“ (3/11) ir svečių teisėmis atvykę „R2P Sport – S/M“ (4/9).

Rungtynes greitomis atakomis pradėjo svečiai, tačiau saboniukai alsavo varžovams į nugarą ( 9:11). Vis dėlto, „R2P Sport – S/M“ ekipa pasinaudojo savo meistriškumu ir greitai atitrūko nuo varžovų. Ketvirčio pabaigoje Sabonio KC I – „Beko“ susitvarkė su klaidomis, kur atotrūkis ištirpo iki keturių ( 20:24). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau šeimininkai turėjo problemų po krepšiu su aukštais žmonėmis, bet G.Mažeika smeigia dar vieną tritaškį metimą ekipai ir pirmą kartą įsiveržė į priekį Sabonio KC I – „Beko“. Per likusį laiką „R2P Sport – S/M“ susigrąžino lyderio vaidmenį – 45:50.

Po ilgosios pertraukos „R2P Sport – S/M“ greitai susikrovė 9 taškų pranašumą, tačiau į rungtynes atvyko šeimininkų treneris, kur privertė komanda pasitempti ir išlyginti rezultatą ( 63:63). Ketvirtame kėlinyje M.Kvedaras buvo išvarytas iš aikštelės dėl silpnų nervų, o komandos toliau tęsė atkaklią kovą ( 76:76). „R2P Sport – S/M“ ekipai pavyko sužaisti sėkmingą atkarpą ir atitrūkti nuo varžovų, tačiau Sabonio KC I – „Beko“ ekipai svarbiu momentu nekrito tritaškiai metimai, kur svečiai iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 86:93 (20:24, 25:26, 24:21, 17:22)

Tik po atkaklios kovos „ICE” įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ekipą (2018 kovo 16 d., penktadienis, 00:33 val.)Tik po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 I – „Beko“ įveikė „ICE“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Permainingoje kovoje „R2P Sport – S/M“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:12 val.)„ICE“ antrą kartą įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:39 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 20:09 val.),,R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė ,,BC „Boom“ & Basket24.lt“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:23 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Kovingumu ir noru varžovus pranokę „R2P Sport ‒ S/M“ kiek nelauktai nugalėjo „Kauno TMPC“ ekipą (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)Negausiai surinkusi „R2P Sport ‒ S/M“ neatsilaikė prieš „ASU ‒ Vytis 2“ komandą (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Geresnis puolimas leido „Kauno autobusai“ ekipai įveikti jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)