Akademija vs BC „Boom“ & Basket24.lt (65:63)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 31 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Įtemptame trileryje „Akademija“ palaužė „BC „Boom“ & Basket24.lt (65:63)

2017 spalio 31 d., Antradienis, 22:09 val., peržiūros: 1145

Pirmadienį, spalio 30 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko B lygos rungtynės, tarp „Akademija“ ir BC „Boom“ & Basket24.lt krepšininkų. Nuo pat rungtynių pradžios kova vyko taškas į tašką ir intriga išliko iki paskutiniųjų sekundžių.

Pirmoje rungtynių pusėje dominavo gynyba bei lėtas ir saugus pozicinis žaidimas. Komandos keitėsi taškais, persvaromis, per visą rungtynių eigą pirmaujanti komanda pasikeitė net 32 kartus. Po ne itin rezultatyvaus antrojo kėlinio minimalia 1 taško persvara pirmavo BC „Boom“ & Basket24.lt krepšininkai – (35:34).

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje, likus mažiau nei 2 minutėm rezultatas buvo lygus – 60:60, tačiau šaltakraujiškai smeigęs tolimą tritaškį A.Nausėda išvedė „Akademija“ į priekį ir dar 2 taškus pridėjęs komandos draugas V.Bunikis padėjo tašką šiose įtemptose rungtynėse, kurios baigėsi rezultatu – 65:63 (20:21, 14:14, 14:12, 17:16).

Po laimėtų rungtynių Linas Juknys juokavo:

Pergalę lėmė, tai kad komanda žino, kad sezono eigoje keliausim į pirtį, tai reikia tik skambučio ir vaikinai atvažiuoja, o šiaip apie rungtynės labai nematau prasmės kalbėti ir plėstis, mūsų pirmos draugiškos varžybos, yra naujų žaidėjų, aiškinam ko mes iš jų norim ir visai neblogai pasisekė, tačiau nei mes nei priešininkai nesame pilnų sudėčių, tai dabar tiesiog vyksta team-building’as.

„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „Boom“ & Basket24.lt (68:65) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)Tik po atkaklios kovos „Huawei“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:47 val.)Ketvirtame kėlinyje BC „Amber Grill“ įrodė pranašumą prieš BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 sausio 02 d., antradienis, 21:51 val.)Permainingoje kovoje „R2P Sport – S/M“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:12 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.),,R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė ,,BC „Boom“ & Basket24.lt“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:23 val.)Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidusi „Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 21:06 val.)Permainingoje kovoje „Akademija“ įveikė „Huawei“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)A lygos starte ‒ „Akademijos“ pergalė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 20:37 val.)