BC „Boom“ & Basket24.lt vs BC „Amber Grill“ (72:89)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 02 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Ketvirtame kėlinyje BC „Amber Grill“ įrodė pranašumą prieš BC „Boom“ & Basket24.lt

2018 sausio 02 d., Antradienis, 21:51 val., peržiūros: 811

Antradienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC „Boom“ & Basket24.lt (3/4) ir svečių teisėmis atvykę BC „Amber Grill“ (2/3).

Rungtynės prasidėjo BC „Boom“ & Basket24.lt tolimais metimais ( 9:0), tačiau svečiai sugebėjo susitvarkyti puolime, kur sumažino skirtumą iki keturių taškų. R.Sebecka toliau smeigė tritaškius metimus ir vėl pranašumas išaugo iki dviženklio ( 23:9). Likus žaisti tris minutes BC „Amber Grill“ surengė sėkmingą atkarpą 10:0 ir skirtumas ištirpo iki 4 taškų ( 23:19). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko kieta kova, tačiau svečiai mažais žingsniukais sumažino skirtumą iki minimalaus ( 30:29). Po minutės pertraukėlės ekipos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis ir komandas toliau skyrė trys taškai – 39:36.

Po ilgosios pertraukos A.Urmulevičius priminė apie save tritaškiais metimais ( 52:42). BC „Amber Grill“ toliau neišlipo iš duobės, o šeimininkai didino pranašumą ( 58:42). Per likusį laiką BC „Boom“ & Basket24.lt ekipos gynyba subyrėjo ir svečiai sumažino skirtumą iki 6 taškų ( 62:56). Ketvirtame kėlinyje svečiai toliau lipo varžovams ant kulnų, kai po ilgos pertraukos persvėrė rezultatą į savas rankas ir toliau didino pranašumą( 77:70). Po minutės pertraukėlės BC „Boom“ & Basket24.lt nepavyko atsitiesti po šalto dušo ir BC „Amber Grill“ pradėjo mėgautis žaidimu , kur iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 72:89 (23:19, 16:17, 23:20, 10:33)

Po pralaimėtų rungtynių BC „Boom“ & Basket24.lt ekipos treneris, L.Gudaitis , kalbėjo:

„Pirmoje pusėje gerai pataikėme, tačiau antroje pusėje varžovai pradėjo intencyviau gintis ir kiečiau. Varžovai tuo pasinaudojo ir rinko lengvus taškus puolime. Tadas Aleksandravičius, kuris praeitais metais žaidė už mus, viską šiandien sumetė ir patraukė varžovus į priekį.“

Įtemptame trileryje „Akademija“ palaužė „BC „Boom“ & Basket24.lt (65:63) (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:09 val.)Permainingoje kovoje „R2P Sport – S/M“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:12 val.)Tik po atkaklios kovos „Huawei“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:47 val.)Dienos rungtynėse lengvas BC „Amber Grill“ pasivaikščiojimas prieš „ICE“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 22:05 val.) BC „Amber Grill“ išvargo pergalę prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:26 val.),,R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė ,,BC „Boom“ & Basket24.lt“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:23 val.)Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidusi „Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 21:06 val.)BC „Amber Grill“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Sabonio KC 200 I ‒ „Beko“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.)BC „Amber Grill“ B lygos sezone startavo pergale prieš Sabonio KC ‒ „Liūtuką“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)