Banga vs Grizliai (70:75)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 27 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Grizliai“ įsiveržė į priekį serijoje su „Banga“

2017 balandžio 27 d., Ketvirtadienis, 22:10 val., peržiūros: 1540

Ketvirtadienį, balandžio 27 d., Vytauto Didžiojo universiteto sporto centre įvyko B lygos „ALT reklama“ lygos pirmenybių pusfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko „Banga“ ir svečių teisėmis atvykę „Grizliai“. Verta pažymėti, jog paskutines rungtynes „Banga“ žaidė prieš kiek daugiau nei mėnesį, o „Grizliai“ praėjusią savaitę laimėjo atkaklią ketvirtfinalio kovą.

Rungtynių pradžioje „Grizliai“ po penkių paeiliui A. Lencevičiaus taškų pirmavo 4:9. Likus kelioms minutėms iki pirmo kėlinuko pabaigos P.Kapralov tolimu metimu sumažino svečių persvarą iki 9:13, bet kėlinuko pabaigą „Grizliai“ pabaigė spurtu 0:6 ir pasibaigus pirmajam kėlinukui jau turėjo dviženklį pranašumą 9:19.

Antrajame kėlinuke „Grizlių“ puolimas visiškai sustojo, kuo puikiai pasinaudojo „Bangos“ ekipa, kuri surengė spurtą ir po trijų iš eilės P.Kapralov tritaškių įsiveržė į priekį 25:23. Visgi, kėlinuko pabaigą puikiai sužaidė svečiai, po tritaškį įmetė M.Valaitis ir J.Ročka, ir „Grizliai“ buvo priekyje 30:37.

Trečiojo ketvirčio pradžia buvo paženklinta komandų tritaškiais metimais. „Bangai“ du tritaškius įmetė L.Garliauskas, „Grizliams“ po tolimą metimą įsūdė J.Ročka ir A.Lencevičius, o įpusėjus ketvirčiui svečiai buvo priekyje 39:46. Tada dar tritaškį pataikė ir „Grizlių“ centras R.Vainikevičius, o svečiai turimą pranašumą išsaugojo iki pat kėlinuko pabaigos, kurį užbaigė turėdami devynių taškų pranašumą 44:53.

Ketvirtajame kėlinuke „Banga“ kilo į lemiamą šturmą ir kėlinuko viduryje po P.Kapralov tritaškio priartėjo iki minimumo 58:59. Tačiau „Grizliai“ į tai atsakė taikliais J. Ročkos metimais, po kurių buvo priekyje 60:66. Bet „Banga“ nepasidavė ir po to paties P.Kapralov tritaškio priartėjo iki 68:70. Visgi, kėlinuko pabaigą tiksliau sužaidė „Grizliai“, kurie ir šventė pirmąją pergalę serijoje. Galutinis rungtynių rezultatas 70:75 (9:19, 21:18, 14:16, 26:22).

„Grizliai“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 19:34 val.)„Grizliai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Huawei“ ekipa tik kėlinį priešinosi „Banga“ ekipai. (2016 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Grizliai“ neturėjo didelių sunkumų prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)Grizliai palaužė vos tryse likusius BC „Boom“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:35 val.)„Grizliai“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Resmila.lt“ krepšininkus (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:51 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė dar vieną sensaciją ‒ įveikta ir „Banga“ komanda (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:02 val.)Sezono starte „Grizliai“ įveikė KK „Garliava“ krepšininkus (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Huawei“ privertė antrą kartą iš eilės pralaimėti „Bangos“ krepšininkus (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Brentex Trailer“ nepasipriešino „Bangos“ krepšininkams (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:10 val.)