Banga vs Huawei (68:75)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 01 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Huawei“ privertė antrą kartą iš eilės pralaimėti „Bangos“ krepšininkus

2017 vasario 01 d., Trečiadienis, 23:47 val., peržiūros: 1697

Trečiadienį, vasario 1 dieną, Vytauto Didžiojo universiteto sporto salėje, įvyko B lygos "TopSport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Banga" (11-1) ir svečiuose žaidę "Huawei" (9-2) krepšininkai.

Pačioje pradžioje „Banga“ surengė spurtą 10:2, tačiau tada jų puolimas visiškai sustojo. Tuo pasinaudoję „Huawei“ krepšininkai po Š. Kenstavičiaus vieno ir Ž. Jašino dviejų tritaškių metimų paeiliui išsiveržė į priekį 10:11. Visgi, „Bangai“ pavyko persverti rezultatą ir pirmą ketvirtį laimėti 16:14.

Antrajame kėlinuke vyko permaininga kova. Įpusėjus ketvirčiui H. Paulausko metimas padidino šeimininkų pranašumą iki 26:22. Bet „Huawei“ aukštaūgių duetas Š.Kenstavičius ir G.Vasiliauskas taikliais metimais persverė rezultatą svečių komandos naudai ir padėjo pasibaigus antrajam kėlinukui jiems pirmauti 31:32.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo puikiu „Huawei“ žaidimu ir spurtu 0:11. Visgi, du taiklūs P.Kapralov ir A. Karbausko tritaškiai sumažino šeimininkų deficitą iki 43:47. Tada iniciatyvos ėmėsi G.Vasiliauskas, kurio metimai vėl leido svečių ekipai atitrūkti 46:53.

„Banga“ ketvirtajame kėlinuke stvėrė jautį už ragų, spurtavo ir po dar vieno P.Kapralov tolimo metimo įsiveržė į priekį 59:57. Vėliau tritaškį pridėjo A.Karbauskas ir šeimininkai jau buvo priekyje 66:59. Tada svečių ekipos žaidėjas Ž.Jašinas iškart atsakė tritaškiu ir inicijavo „Huawei“ ekipos spurtą. Rungtynių pabaigą svečiai laimėjo 2:13 ir išsivežė taip reikalingą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 68:75.

Banga: Aurimas Karbauskas – 16 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Patrik Kapralov – 13 tšk., Henrikas Paulauskas – 12 tšk. (7 išpr. praž.), Julius Liesis – 11 tšk., Kristijonas Reklaitis – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Huawei: Žymantas Jašinas – 27 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 26 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Šarūnas Kenstavičius – 18 tšk. (6 išpr. praž.)

„Brentex Trailer“ nepasipriešino „Bangos“ krepšininkams (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:10 val.)„Huawei“ tarsi per treniruotė susidorojo su Elektrėnų „Pastolinis“ krepšininkais (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:26 val.)„Huawei“ iškovojo pergalę rungtynėse prieš LSK „Technoeros“ krepšininkus (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Huawei“ išsivežė pergalę iš „Kauno NTI-PN“ tvirtovės (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 20:47 val.)„Huawei“ ekipa tik kėlinį priešinosi „Banga“ ekipai. (2016 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Huawei“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Legioną“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 22:25 val.)„Huawei“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė dar vieną sensaciją ‒ įveikta ir „Banga“ komanda (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:02 val.)„Grizliai“ įsiveržė į priekį serijoje su „Banga“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)Visas rungtynes bėgę „Huawei“ žaidėjai šventė jau septintą pergalę iš eilės (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:30 val.)