Baldų sandėlis.lt vs DNC Sports Fairy & United (73:88)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 17 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą

2017 gegužės 17 d., Trečiadienis, 22:56 val., peržiūros: 1294

Gegužės 17 dieną, A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių antrosios pufinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Baldų sandėlis.lt“ priemė svečius „DNC Sports Fairy & United“ komandą. Pirmąsias pusfinalio rungtynes vakar laimėjo „Baldų sandėlis.lt“.

Rungtynės prasidėjo netaikliais komandų metimais ir įpusėjus kėlinukui po K. Meiliūno metimo rezultatas buvo vos 5:5. Tačiau tada „Baldų sandėlis.lt“ spurtavo 11:0 ir po P. Klemo tritaškio nutolo 16:5. Dviženklį pranašumą šeimininkams pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos, kuris pasibaigė esant rezultatui 21:9.

Antrajame kėlinuke po K. Meiliūno solo pasirodymo ir keturiolikos jo taškų „DNC Sports Fairy & United“ persverė rezultatą savo naudai 25:29. Bet į tai šeimininkai atsakė vienu E. Švelgino ir dviem L. Grabausko tritaškiais ir „Baldų sandėlis.lt“ vėl nutolo 34:29. Visgi, A. Gedmino ir P. Valentukonio metimai leido svečiams išlyginti rezultatą 38:38. Bet tada savo žodį tarė E.Švelginas, taikliu tritaškiu pabaigdamas kėlinuką ir taip leisdamas šeimininkams pirmauti 41:38.

Trečiajame kėlinuke kova vyko taškas į tašką. Kėlinuko viduryje savo žodį tarė T.Žioba, po kurio dviejų taiklių tritaškių paeiliui, „DNC Sports Fairy & United“ pirmavo 53:56. Neilgai trukus „Baldų sandėlis.lt“ persverė rungtynių rezultatą, bet kėlinuką užbaigė du A. Gedmino tritaškiai ir svečiai vėl įsiveržė į priekį 61:62.

Lemiamas lūžis rungtynėse įvyko ketvirto kėlinuko viduryje, kuomet I.Grigaravičius smeigė tritaškį ir „DNC Sports Fairy & United“ įgijo septynių taškų persvarą 67:74. Po šio svečių spurto „Baldų sandėlis.lt“ jau nebeatsigavo ir dar toliau paleido „DNC Sports Fairy & United“ ekipą. Svečiai šias rungtynes laimėjo rezultatu 73:88 (21:9, 20:29, 20:24, 12:26) ir viskas šioje serijoje spręsis ateinantį antradienį.

Baudos aikštelėje karaliavę „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ komandą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:40 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Kauno autobusų“ ekipą (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)„DNC Sports Fairy & United“ be didesnio vargo įveikė „BK Centre“ ekipą. (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 18:41 val.)„DNC Sports Fairy & United“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:13 val.)A.Gedmino vedami „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)20 tritaškių įsūdę „Kauno autobusai“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:21 val.)„A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių pusfinalyje „DNC Sports Fairy & United“ turėjo pripažinti „Baldų sandėlis.lt“ pranašumą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:39 val.)„A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių starte sunki „Baldų sandėlis.lt“ pergalė po pratęsimo (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „DNC Sports Fairy & United“ pasiekė dar vieną pergalę (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:47 val.)