BK Centre vs Kauno TPMC (54:116)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „BK Centre“

2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 22:39 val., peržiūros: 1073

Sekmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko A lygos „Sporto fėja“ pirmenybių rungtynės, kur jėgas surėmė „BK Centre“ ir svečių teisėmis atvykę „Kauno TPMC“.

Nuo pat rungtynių pradžios „Kauno TPMC“ persvėrė iniciatyvą į savo rankas ir greitai atitrūko nuo varžovų ( 4:10). Šeimininkai sugebėjo rasti spragų gynyboje, kur smeigė keletą tritaškių metimų ir skirtumas sumažėjo iki 4 taškų ( 14:18). Kėlinuko pabaigoje svečiai įjungė aukštesnę pavarą , kur lengvai greitomis atakomis rinko taškus, o „BK Centre“ niekaip neatrado priešnuodžio – 18:31.

Antram kėlinukui prasidėjus „Kauno TPMC“ toliau žaidė lyg ant bangos ir pranašumas augo su kiekviena minute. „BK Centre“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir pavyko šiek tiek apmažinti skirtumą, tačiau svečiai atsakė su kaupu , kur surengė atkarpą net 17:0 ir atotrūkis išaugo iki 34 taškų – 29:63.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vaizdas nepakito. „Kauno TPMC“ toliau demonstravo uraganinį puolimą , o šeimininkams pavykdavo tik pavienias atakas užpulti. Po taiklaus E.Kulboko tritaškio komandas jau skyrė 47 taškai – 41:88.

Ketvirtame kėlinyje svečių ekipos žaidėjai pradėjo rinktis dvigubus dublius ( „Kauno TPMC“ ekipos žaidėjai surinko net 5 dvigubus dublius ). J.Milius pelnė šimtąjį tašką ( 44:101). Likęs laikas buvo tik formalumas ir „Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 54:116.

BK Centre: Denis Malinauskas – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Stas Pedos – 15 tšk., Michael Zurabashvili – 11 tšk.

Kauno TPMC: Evaldas Kulboka – 32 tšk. (10 rezult. perd.), Povilas Glaniauskas – 22 tšk. (7 rezult. perd.), Rokas Maleckas – 21 tšk. (12 rezult. perd.), Audrius Lukauskas – 15 tšk. (14 atk. kam.), Juozas Milius – 13 tšk. (12 atk. kam.), Ernestas Bliudžius – 11 tšk. (11 atk. kam.)

„Baldų sandėlis.lt“ iškovojo pergalę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:04 val.)„Sabonio KC“ surengė treniruotę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Kauno autobusai“ lengvai nugalėjo „BK Centre“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:41 val.)„Sporto manija“ turėjo lengvą treniruotę su „BK Centre“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Kauno autobusai“ neturėjo jokio vargo su BK „Centre“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 20:54 val.)Rungtynėse be gynybos triuškinamą pergalę pasiekė „Banga & R2P Sport“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 19:30 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Kauno autubusų“ pergalę prieš „ Kauno TPMC“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 08:11 val.)„Kauno TPMC“ susitvarkė su „Sabonio KC“ (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:32 val.)„Kauno TPMC“ ketvirtfinalį pradėjo pasiekdami užtikrintą pergalę (2017 kovo 28 d., antradienis, 21:19 val.)Drausmingai sužaidę rungtynių pabaigą pergalę pasiekė „Kauno Autobusai“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:58 val.)